• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

işte türkiyenin ayakta alkışladığı piyanist şantör

gerçektende profesyonelce söylüyo ve çalıyo.ama artık bu çocuğa güzel bi alet alınsın.şöyle bi pa2x yada pa800 pa1x gibi.pa80le büyüyecek çocuk.:)

bu çocuğun aciiiilen eyitim alması şart. yoksa biraz daha büyüdümü hapçı tüpçü olur ..
allahım yarabbim bu yaştaki çocuğa karanlık .iç karartan kafayı sıyırtan.
içi boş şarkılarla yeteneğine yön vermeleri kabul edilir gibi değil..

bu cocugu izledim programda bu yasta harikalar yaratiyor birde slow un arkasina oyun havasi eklemesi ve hic heyecan durmamasi ayrica bir yetenek insallah bahti acik olur basarilar kucuk kardesimize

bence küçük bir çocuğun arabesk söylemesi hiç hoş durmuyor. bunun dışında gayet yetenekli...

maşallah !! Rabbim nazarlardan korusun bu kardeşimizi..piyanistim diye geçinen birçok insana bu yaşına rağmen taş çıkartır gerçekten..yunus abi selamlar ;)

yerim onun o küçük parmaklarını ben ya .çok şeker çooook

Çok yetenekli gerçekten.İleride ne olmak istersin diye sorulduğunda:"Gündüzleri doktorluk,akşamları müzisyenlik" diye cevap verdi.Süper bir düşünce gerçekten.Allah bahtını açık etsin.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri