• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

işte türkiyenin ayakta alkışladığı piyanist şantör

Çok iyi. Aferim bu küçük adama. İlerde çok iyi bir müzisyen olacak. Ama umarım Arabesk ağırlıklı değil de temel müzik bilgileriyle belli bir yere geldikten sonra istediği dalı seçer.

Çok iyi. Aferim bu küçük adama. İlerde çok iyi bir müzisyen olacak. Ama umarım Arabesk ağırlıklı değil de temel müzik bilgileriyle belli bir yere geldikten sonra istediği dalı seçer.

evet ruhi abim ...umarım bu konuda ona yol gösterenler olur ...ama bence bu çocuğun gönlünde yatan damar arabeks hocam:):) çalma tarzından bu açıkça belli oluyor zaten.

masallah ya ..harika cok begendim :)

Teşekürler paylaşımınız için,anne babası ne kadar gururlu ve mutludurlar şimdi.Umarım sağlıklı ve mutlu bir geleceği olur.

Teşekürler paylaşımınız için,anne babası ne kadar gururlu ve mutludurlar şimdi.Umarım sağlıklı ve mutlu bir geleceği olur.

dimi???...insanın içi açılıyor böylelerini izleyince... gurur duymamak mümkün değil...insan koşup bağrına basmak istiyor ..yaklaşık bir buçuk yıldan beridir izliyorum ben bu küçük devi kerata şimdi birazdaha büyüdü ama yinede çok küçük yaa çok.:):)

abim çok güzel bir paylaşım kardeşimiz ilerde çok iyi bir kılavye olucak belli zaten birde ruhi abimin dediği gibi sağlam alt yapı eğitim müzik eğitimi alıp sonra tabiki seçimini yaparsa daha harika olur gibime geliyor sevgi ile kal abim ....

helal olsun daha küçük yaşında atılmış bu işlere ilerde çok sağlam bi klavyeci olucak inşallah tekrar helal olsun yunus emre...

Yetenek Sizsiniz yarışmasında haftanın birincisi olarak finale yükselen 9 yaşındaki Yunus Emre Çelik performansıyla herkesi coşturdu.

arabeske girerse birdaha çıkamaz içinden.müzisyen herdalda olayın içinde olması lazım.ama amaç direk para kazanmak olduğu için düğün sanai nin içine gider ve orda kaybolabilir.izmitte o yaşta ne roman çocukları var.birçok müzisyenim diyenden ii çalıyorlar.keratalar şakır şakır akor basıyorlar.izmitin kozluk mahallesi kökenli müthiş müzisyenler vardır.izmitli olanlar bunu bilir.çocukları daha agu demeden müzik ortamına giriyor.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri