• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İşte Yahmaha A-2000 Ve Emo Usb nin gerçek yüzü

Cevap: İşte Yahmaha A-2000 Ve Emo Usb nin gerçek yüzü

gökhan paylaşım diyorsunda emonun sitesindende aynen şu yazıyor'' 'da bulunan dosyaların, forum ve müzik sitelerinde paylaşılması yasaktır. Tesbiti halinde üye, emomuzik.com'dan uzaklaştırılacaktır. '' bunu aslında bi konuşmak lazım.yani sonuçta paylaşacagımız bazı şeyler mutlaka aynı yada üzerinde hafif oynanmış ses yada ritimler olabilir.

konunun başlığı sanki emo milletin bilmediği bir halt etmişte milleti kandırmış gibi anlaşılıyor belliki arkadaş ilgi çakmek için yazmış bu arada bu orglara ayar çekmekten çalmaya vakit kalmıyor:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

simdi lost 92 senın yaptıgın oluyomu...daha bı ıkı gun once bırı ya burda yada face a2000 sıtesınde demo koydugun reg ı paylasmanı ıstedı sen ne dedın..bı ıkı arkadasıma parayla verdım kusura bakma paylasamam dedın..ee nası olcak sımdı?

beni eklediği anda elimdeki regi isteyen bi kişiyle regimi ritmimi paylaşmam kardeşim, vermeyecem!! mi demem gerek? kibar bi dille vermek istemediğimi belirttim konuyu saptırma.

gökhan paylaşım diyorsunda emonun sitesindende aynen şu yazıyor'' 'da bulunan dosyaların, forum ve müzik sitelerinde paylaşılması yasaktır. Tesbiti halinde üye, emomuzik.com'dan uzaklaştırılacaktır. '' bunu aslında bi konuşmak lazım.yani sonuçta paylaşacagımız bazı şeyler mutlaka aynı yada üzerinde hafif oynanmış ses yada ritimler olabilir.

hocam kendi yaptığımız regleri, yazdığımız ritimleride'mi forumda paylaşamayacakmıyız ?

tqanısan ne olur tanımasan ne olır ben sımdı buraya paylasınca kım yukledı kım yuklemedı onu takıp etcem gokhan yapma alllah askınaa.tanıyommu tanımıommu ona mı bakcam...neyse uzamansın mevzuu bende ıyı geceler hepinize..not:a2000 faCe sayfasından konusabılırız yarın bunu..

burada hepsini paylaşacam yarın.. KESİNLİKLE YANLIŞ ANLAŞILMASIN ÇÜNKİ Bİ ÇOK İNSAN EKLEDİ BENİ ONLAR KIRILABİLİR. YARIN HERKESE PAYLAŞIYORUM ELİMDEKİLERİ, ŞU AN EVDE DEĞİLİM

Moderatör tarafında düzenlendi:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri