• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

(İstek) A2000 için Greece & Turkey Pack lazım..

twona77

Genel Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha S970 + Yamaha A2000+Emo
Arkadaşlar yeni aldığım S950 klavyemdeki EMO USB nin içindeki tüm dosyaları yanlışklıka sildim :( O yüzden şu an EMO USB yi Emrah Kaçaya yollamam gerekiyormuş. EMO USB gelene kadar kullanmnak için A2000 ile gelen Yamahanın "Oriental (Greece & Turkey) Pack" ritimlerini arıyorum. Elinde olana Upload ederek bana yollarsa çok makbule geçer. Bu akşam Otel Programım var ve Alette hiç Türk Ses ve Ritimi yok yanarım maazallah :(

Zip olarak yollamak isteyen olursa mail adresime gönderebilir
twona77@gmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Acil olarak A2000 için Oriental (Greece & Turkey) Pack Ritimleri lazım..

Yamahanın sitesinden ücretsiz indirebilirsiniz. Daha önce indirdiyseniz farklı bir mail adresi ile kayıt olup tekrar indirebilirsiniz.

Cevap: Acil olarak A2000 için Oriental (Greece & Turkey) Pack Ritimleri lazım..

Yamahanın sitesinden ücretsiz indirebilirsiniz. Daha önce indirdiyseniz farklı bir mail adresi ile kayıt olup tekrar indirebilirsiniz.

Hocam yeni bir email ile kayıt oldum fakat yine 99 dolar olarak göstermekt. Kayıt sırasında klavye seçimimi s950 yaptım acaba ondanmıdır? A2000 mi yapmalıydım acaba?

Bu arada A2000 kullanan arkadaşlardan Expansion Pack i paylaşan olursa çok sevinirim, herkese bol kazançlar...

Zip olarak yollamak isteyen olursa mail adresime gönderebilir
twona77@gmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: (İstek) A2000 için Greece & Turkey Pack lazım..

Arkadaşlar Allah rızası için yardımcı olacak yokmu bu kadar Yamaha kullanıcısı arasında hayret valla :(

Abi araştırdım orgun kutusunun üstünde promosyon kodu yazıyormuş onu girip ücretsiz indirebilirmişsin sadece.

Bu konudaki kişilerde belki vardır mesaj at istersen. Kolay gelsin.

Yokmu paylaşım yapacak bir babayiğit koca sitede?

Arkadaşım, önce yamahamusicsoft sitesine gir. Kayıt ol yada giriş yap. A2000 oriental pack i bul siteden. Aynı satın alır gibi sepete ekle. Sepetine gir, paketi seç ve satın al yada ingilizcesi neyse ona tıkla. Açılan bölümde 99 dolar görünecek, hemen aşağıda promosyon kodu girebileceğin bir kutu var. Kutuya büyük harfle FREEPACKYME yaz ve apply ye tıkla. Açılan sayfada en altta place order kısmına tıkla. Açılan sayfada altte download yazısına tıkla. Bunların hepsi 2 dakika sürmez.

Arkadaşım, önce yamahamusicsoft sitesine gir. Kayıt ol yada giriş yap. A2000 oriental pack i bul siteden. Aynı satın alır gibi sepete ekle. Sepetine gir, paketi seç ve satın al yada ingilizcesi neyse ona tıkla. Açılan bölümde 99 dolar görünecek, hemen aşağıda promosyon kodu girebileceğin bir kutu var. Kutuya büyük harfle FREEPACKYME yaz ve apply ye tıkla. Açılan sayfada en altta place order kısmına tıkla. Açılan sayfada altte download yazısına tıkla. Bunların hepsi 2 dakika sürmez.

Adamın ham madesisin derler ya işte öyle. Çok makbule geçti, çok tşk ederim hocam...

Banada bu Oriental (Greece & Turkey) pack lazım. promosyon kodunu bulamadım kutunun üstünde bir sürü numara var hepsini hangisi olabilir diye denedim fakat başarılı olamadım acaba rica etsem elinde olan varsa internete upload edebilir mi? teşekkürler iyi çalışmalar.

sanırım burda hersi var birisi yüklemiş lazım olan indirsin.