• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

istek parçayı bilmediği için öldürüldü müzisyen onur şener

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 3K

AdmiN

Timur ilhan
Yönetici
Administrator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
eskibaba.blogspot.com
Enst.
Trakya Müzik
Bir Eğlence merkezine giden grup müzisyen Onur Şener den şarkı istedi.. şarkıyı bilmediğini söyledi.. bunun üzerine 3 kişi onur şener e saldırdı.. bu saldırı sonuçunda Onur şener vefat etti.. allah rahmet eylesin.. :/
FB_IMG_1664781462988.jpg
FB_IMG_1664781838816.jpg

Son düzenleme:
allah rahmet eylesin ustamızı.mekanı cennet olsun inşallah

Cok üzücü bir olay nereye geldik parcayi bilse bile söylemek zorunlulugu varmiki ben sidetle olayi kiniyorum
ne söyleyecemi bile bilmiyorum son söz Allah rahmet eylesin mekani cennet cennetin kapisi acik olsun insallah böyle bisey tekrarlanmaz cok üzüldüm bizler(Müzisyenler) insanlara biraz nese biraz kederlerine acilarina ortak olmak icin sahnelerde yilarimizi verdik veriyoruz gün geliyor ailemizle gecirmek gereken zamani insanlar icin emek vererek onlara harciyoruz böyle olmamasi gerekirdi
Allah Rahmet Eylesin sana Onur Sener ustat

Son düzenleme:
Bikere ben böyle bir konuyu burada yayınlayıp hassassiyet gösteren yönetime teşekkür ederim bu konu maalesef kanayan bir yaradır bu ve benzeri olaylar maalesefki birçok üstadın başına gelmektedir Bİr müzisyenin bir repartuarı vardır . Haberlerde de izledim repartuarında yokmuş üstadın. En şiddetli şekilde kınıyorum. Yani adam istek parça istiyor çalmayınca rezil oluyor gülya yanındakilere .Söylenecek çok şey varda terbiyem ve site kuralları müsade etmiyiyor.Ama en hafif tabiriyle vicdansızlıktır Bu olaylara karşı müzisyenlerin çalıştığı mekanların tedbir alması gerekli diye düşünüyorum. Suçluların en ağır şekilde cezanlandırılmasını umar üstadımıza Allahtan rahmet diler hassasiyetlerinden ötürü yönetime bir kez daha teşekkürlerimi sunarım

Son düzenleme:
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun!Anlam veremiyorum, nasıl böyle bir şey oldu.İnsanlar insanlıktan çıkıyor,Allah korkusu yok bu canavarlarda! Çok üzücü. Allah ailesine sabır versin!

Sözün bittiği yerdir. Allah rahmet eylesin. Allah başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine sabırlar versin. Müzisyen ve sanatçı camiamızın başı sağ olsun... :(