• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

istekk üzerine özell set

• Konbuyu başlatan can
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 37
  • Görülen : 10K
Cevap: istekk üzerine özell set

Kardeş bana o seti msn den atsana şimdi indireyim de birde ben deniyim keşke indirseydim link saglamken

Admin konuyu kilitlermsn rıca etsem set yuklenmıyor 256 ram oldugu halde 2 saat surdü ama yukleme bıtmedı kapatıp açtım yuklemıs ama rıtmler çalısmıyor eksık çalıyor bilginze yukelemeyın arkadaslar

set icin tesekkürler sagol fakat arkadaslar sitede bir sorun var sanki cok yavas calisiyor seti yarim saat oldu hala indiremedim dosya acildi fakat cok yavas sizde de öylemi. saygilar

set icin tesekkürler sagol fakat arkadaslar sitede bir sorun var sanki cok yavas calisiyor seti yarim saat oldu hala indiremedim dosya acildi fakat cok yavas sizde de öylemi. saygilar

arkadaşım hiç boşuna uğraşma bu set çalışmıyor orga zarar verirsin. ben de 256.mb rem var seti load yaptım yaptığıma da bin pişman oldum beklersin sabaha kadar yüklensin diye. ben orgu kapadım açtım da org kendine geldi. yükleyen arkadaşta bir açıklama yapmadı sorunun neden kaynaklandığı hakkında yinede sen bilirsin istersen dene kolay gelsin.

Seti yükleyemeyip orgu kapatıp açtıktan sonra media ya girip seti açın ve sound klasöründeki user1,user2 ve userdk klasörlerini tek tek yeniden yükleyin globali yeniden yükleyin ve kapatıp açın bakalım ritimleri ve sesleri okumaya başlayacak mı?Birde sete bakın eğer drum kit sayısı 64 ten fazla ise set 16 dk dır işletim sisteminizin 16 dk olup olmadığından emin olun..
Bazı setler böyle arkadaşlar sabahtan akşama kadarda beklesen set yüklenmez gibi görünür..Yapmanız gereken setin yüklenmesini maximum yarım saat beklemek orgu açıp kapatıp yukarıda anlattığım gibi sound dosyasındaki klasörleri tek tek yükleyip globali yükleyip aleti kapatıp açmak deneyin göreceksiniz..
Saygılar

beyler set i paylaşırken hangi model org iniç olduğunu yazın
bu set pa3x için ben pa800 yükledim org u kitleti ve açtığımda donup kalıyor
format atmak zorunda kaldım.

teşk..hocam :D

genetik set pa3x bu set sanırım 800 e yüklemeyin sorun yaratabilir arkadaşlar