• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

istenilen ritimler a 1000 e

• Konbuyu başlatan by1983
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 6K
Cevap: istenilen ritimler a 1000 e

demo yapmak kardeşim öyle dinleyebilirsin yada kamerada kayıt ses kaydı da olabilir....

Emeğinize teşekkür ederim .. Sizden Bir isteğim olacak.... Rica edersem A1000'için
İsmail TÜRÜT - Kırktan Sonra
yada
Onay ŞAHİN - Dertleri Derelere Ritmini yazarmısınız.

Bazı kimseler Bu Ritme 10-16 diyor bazılarıda 7-16 . Bu ritim karadeniz 7-8 ritmi üzerinde belki yazabilirsiniz...
Gerisi sizin emiğine kalmış şimdiden teşkkür ederim

sevgili kardeşim öncelikle güzel temennilerin için teşekkür ediyorum ismail türüt ün kırktan sonra onay şahin in dertleri derelere ritimi 5.8 giderli benim için yazmak problem değil ama kendi bilgisayarım yok ve buradaki internetlerde disket olmadığı için paylaşım yapamıyorum ben yazar yinede hazırlarım saygılar....

teşekkürler emeğinize sağlık çok güzel ritmler yapıyorsunuz.devamını diliyorum üstadım.....

eline sağlık paşam senden bende bi ritim isteye bilir miyim 6-8 halay ritmi istiyorum erzurum yöresini çalabilmek için ama piyasadakilerden farklı olsun canlı oynatıcı bir ritim olsun. yapa bilirsen beni çok mutlu edeceksin yamaha a 1000tr yi aldığımdan beri aradığım tek ritim bir türlü bulamadım o kadar 6-8 indirdim ama hiç biri isteklerimi karşılamadı tek umudum sen kaldın :) yaparsan eğer bu garibi sevindirmiş olacaksın :)