• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

izleyin arkadaşlar tam sizlik pa3x.. sounda bakın

netkerss

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
alt yapının üzerine çalmış ama o uzun pitch bendi nasıl kullanmış ustalığa bakın sanki keman çalıyo ..pax3 kullanabilen için mükemmel bir alet

Cevap: izleyin arkadaşlar tam sizlik pa3x.. sounda bakın

bence her alet bırakında kendi görevini yapsın org orgluğunu bilsin kemanda kemanlığını afedersiniz ama hiç iyi değil kıçını yırtsa gerçek keman gibi olamaz bırakın bu işleride önce orgu org gibi tam manasıyla kullanmaya bakın akor basın nota öğrenin piyano gibi çalmaya bakın

alet güzel :)

piyanist şantör boş konuşma bizde biliyoruz akor basmasını nota ile çalmasını sen bunları söylemesende bu işin temelinde öyle olması gerektiğinide biliyoruz...ben normalde batıcıyım armoniler,alt yapılarla işim olur videodaki başlığı okursan altı çizili (tam sizlik pa 3x) yazmışım...neden ``sizlik`` yazdığımı anlamicak kadar acizmisin...bu sitede gördüğüm çoğunluktaki klavyeciler orgundan zurna,keman,bağlama,gitar vs vs gibi entürmanlarsa yakın seslere ilgi duyduğu ve gerçek entürmana yakın altarnatif set yada aleti bulma çabasındalar..Yani sen sanki Ozan doğulu gibi çalıyosunda sırf laf olsun torba dolsun misali konuşuyosun...

ben paylaştığım videonun arkasındayım izleyin arkadaşlar özellikle videonun 0:39 saniyesindeki kemana benzer sesi nasıl kullanmış iyi dinleyin..ben burda paylaşılan buna benzer bi çok video gördüm ama bu bence en iyisi ve keman sesine yakın olup keman gibi kullanabilen tek video...

çok güzel olmuş... o "pitch bender" korg m3'ten mi uyarlanmış korg pa3x için?

piyanist şantör boş konuşma bizde biliyoruz akor basmasını nota ile çalmasını sen bunları söylemesende bu işin temelinde öyle olması gerektiğinide biliyoruz...ben normalde batıcıyım armoniler,alt yapılarla işim olur videodaki başlığı okursan altı çizili (tam sizlik pa 3x) yazmışım...neden ``sizlik`` yazdığımı anlamicak kadar acizmisin...bu sitede gördüğüm çoğunluktaki klavyeciler orgundan zurna,keman,bağlama,gitar vs vs gibi entürmanlarsa yakın seslere ilgi duyduğu ve gerçek entürmana yakın altarnatif set yada aleti bulma çabasındalar..Yani sen sanki Ozan doğulu gibi çalıyosunda sırf laf olsun torba dolsun misali konuşuyosun...

Arkadaş sizi tanımadığından ilk önce akorlar, diziler, piano tekniğini öğrenin sonrada ensturmanları stilleriyle kullanmayı öğrenin zaman kalırsada macuna geçin demek istemiş ama kısa bahsettiğinden tam anlaşılamamış. Siz zaten işin akışını biliyorsunuz. Mesele yok. Bu arada videodaki arkadaş kemanı stiliyle çalıyor..Başarılı.....Teşekkürler tanıtım için....

anladım mustafa bey ama kızdığım nokta fevri davranması ön yargılı yorum yazması.. sonuçta beni tanımıyo çoğul konuşuyo ama videoyu paylaşan benim ve benim paylaşımıma o şekilde yorum yazması olayı kişiselleştiriyo sanki bana söylüyormuş gibi oluyor .. ama sorun değil

.
Güzel bir çalışma yapmış arkadaşımız,

Emeği geçenlere ve paylaşım için Teşekürler...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri