• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İzmir-Foça'daki hayin saldırıdan spnra yaralaı askerler için İzmir ayaklandı

seco_35

Paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800-PA 3X
izmirimin foça ilçesindeki hayin saldırı sonrası yaralı olan askerlerimiz için yapılan kan anansunun ardından Ege Üniversitesi'ne 20 dakikada 3000 den fazla izmirli(gavur) koştu ve kan ihtiyacı 20 dakikada giderildi ve hastaneye akın edenleri taşıyan taksiciler ücret almamıştır bir kez daha gurur duydum İZMİR'imle

Ege üniversitesi ağzına kadar dolup taşar taksiciler para almaz ama izmirin adı yine gavurdur. BEN BU GAVUR İZMİR'İMLE GURUR DUYUYORUM ...

Ekli dosyalar

• tr.jpg
    tr.jpg
    44.3 KB · Görülen: 147
Cevap: İzmir-Foça'daki hayin saldırıdan spnra yaralaı askerler için İzmir ayaklandı

ne gavuru kardeşim insan kendi iç benliğini kaybetmesin yeter ocanlar babasının hayrına beklemiyor vatanı bizim için hiç bir karşılık beklemeden askere giden bilir oraların çilesini boş konuşanlar çok memlekette onlara aldanmamak lazım vatan için canımız feda dikkatini çekerim vatan için diyorum yaşamaması gerekenlerde var bu vatanda ama neyse

Cevap: İzmir-Foça'daki hayin saldırıdan spnra yaralaı askerler için İzmir ayaklandı

Gavur İzmir'in anlamını bilen bilir.Ne kadar haksızca bir yakıştırma...Bende geçen aracının camına "Şehit Ailelerine Ücretsizdir" yazan bir İzmirli taksici görmüştüm gazetede.Bazen "Hepimiz .....'ız" diye meydanlarda yürüyoruz.Bende "hepimiz İzmirliler gibi olabilsek" diyorum...

İzmirli olmamla herzaman gurur duydum. Herzaman da duycam. İzmirlinin kanında var paşam ayrıcalıklı olmak. Uzun yıllar yaşamak gerekir bunu anlamak için. Sözü uzatmaya gerek yok.

Saygılar.

aynen bende izmirli olduğum için bugün bir kez daha gurur duydum...

egenin incisine "gavur izmir" diyen şahıs baksın baksın utansın belki ibret alır + sürü psikolojisine dahil olanlarda

egenin incisine "gavur izmir" diyen şahıs baksın baksın utansın belki ibret alır + sürü psikolojisine dahil olanlarda

aynen abi artık şehit haberi duymak istemiyoruz insanların içine kadar girdiler şehrin göbneğine kadar..

bende Samsun"luyum amma bende gurur duydum Izmir"li ve duyarli insanlarimizla...hele hele de taksici arkadaslarin ucretsiz hastaneye goturmesi tuglerim diken diken oldu.
butun duyarli insanlarimiza ve taksicilerimize sevgiler...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri