• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

izmirden ilahi ritmi yazabilen varmı?

levent35

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
klavye pa 80
Arkadaşlar her tarzda müzik gerek piyanistlik olarak gerekse solistlik olarak icra ediyorum ama tarzımı tamamen ilahi olarak değiştirmek istiyorum bende pa 80 var, inşallah bu konuda bana yardım edebilecek değerli arkadaşlarım vardır bu ritimlere ihtiyacım var faceden ekleyebilirsiniz solist_1983@hotmail.com tel :05354325590 mesaj atmanız yeterli ben burdanda yazılarınızı okuyabilirim ama ne kadar erken olursa benim için okadar iyi olur şimdiden ALLAH razı olsun...

Cevap: izmirden ilahi ritmi yazabilen varmı?

hocam kırıkkalede bizim bi arkadaş var. pa80le ilahili düğünler yapıyor. ve elinde güzel ilahi ritimleri sesleri var. bende ilahi işi ile uğraşıyom. youtubeden medine ilahi grubu yaz. ordan izle bi..

Allah razı olsun hocam bu arkadaş alah rızası için burda paylaşabilirmi acaba ritim setini ve ona uyumlu kartı rica etsek

vallaha izledim arkadaşın ritimleri çok güzel nasıl ulaşabiliriz
acaba kendisine

yokmu yardım edecek bir kişi

yokmu yardım edecek bir kişi

googlede izmirli volkan yazıp bana ulaşırsan yada faceden hallederiz bu arada burda numara vermek yasak zannedersem ondan yazmadım
ayrıca klavyeler için rtim set isimli sayfamdan bana ulaşabilirsin demoları görebilirsin

eyvallah kardeşim ekledim seni faceden

Hocam banada ilahi ritim ve mdleri lazim nereden temin edebiliriz,yardimlariniz icin tesekkürler,..

ben kendisi ile görüstüm veremem diyor mustafa sürmeli ama ritimleri çok güzel bu youtubede filizpa diye bir kişi var pa800 ilahi padler diyeyazın çıkar ona ulasabilsek adamcokgüzel ritimler yazıyor pa80 için muhtesem bir ilahi ritim yapar.

buyurun bir göz atın.