• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

izmirden korg pa500tr

Cevap: izmirden korg pa500tr

güncel ilan.....son 1 haftalığına acil satılık izmir içi elden teslim garantili faturalı kutusu kitapçıkları herşeyi tam.evden çıkmamış sıfır ayarında tertemiz sorunsuz cihaz....

1350 ye alırım kardeş

güncel ilan....

Pa300 hazirlandi bakalim 2000tl den piyasaya girince acaba ne olacak bu fiyatlar

pa 300 ün yamahanın a300 ünden farklı olmadığını görünce yine eskisine döner....bu zaman zarfında da pa300 alanın elinde patlar....

güncel ilan....

güncel ilan.....

güncel ilan... garantili faturalı tertemiz ev cihazı .... sıfırdan tek farkı kutusunun açılmış olması.. tüm orjinal ekipmanları ve kutusu mevcut izmir içi elden teslim

slm arkadasım yanlıs anlamada forumda gezınıyorsun bakıyorum sıte oyle dıyor ozele mesaj atıyorum goruselım dıye cevap yok telefonumu yazıyorum yıne yok ılanın var ama sen yoksun ılgınc yanlıs anlama sakın

özelden yazdığına cevap yazdım gelmedimi?.... 24 saat aralıksız netin başında da duramıyoruz haliyle..

slm 1400 e alırım bu kadar olursa olur olmassa can saolsun
özelden yazdığına cevap yazmıştım fiyat belli özelden de yazdım fiyat konusunu.. fiyat belli cihaz belli olursa olur olmazsa seninde canın saolsun.