• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İzmir'deyim yardımcı olur musunuz?

uurknkc

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaşlar yeni pa80 aldım... orgu baya bi öğrendim sayılır ama bazı şeyleri yapmaya korkuyorum... kartta güzel bir set var ama istediğim gibi 9/8 hiç yok nerdeyse... olanlar isyediğim gibi değil. kartta kilitli.. kilidi kırıp bişeyler yapıcam ama komple silinir diye korkuyorum..bu içindeki ritmlerle karma kart yapmak istiyorum... ve bi kaç istediğim sample var onları yüklemek istiyorum... eğer İzmirde oturan ve pa80 den iyi anlayan bi arkadaşım varsa yanına gitsem yardımcı olabilirmi?

Cevap: İzmir'deyim yardımcı olur musunuz?

arkadaşım kartı hiç bozma kartın okuduğu onlarca setler var ordan ritim seç orga yükle karta niye yüklemek istiyosun anlamadım ayrıca kartı değiştirmek istersen başka bir kartı kendi kartına yükleye bilirsin sitede pa80 bolümünde bu konularla ilgili bilgiler fazlasıyla var
kolay gelsin hoşçakal

arkadaşım kartı hiç bozma kartın okuduğu onlarca setler var ordan ritim seç orga yükle karta niye yüklemek istiyosun anlamadım ayrıca kartı değiştirmek istersen başka bir kartı kendi kartına yükleye bilirsin sitede pa80 bolümünde bu konularla ilgili bilgiler fazlasıyla var
kolay gelsin hoşçakal

orga nasıl yüklüyoruz peki?

orga nasıl yüklüyoruz peki?

pa80 download bölümüne gir sazgurubu arkadaşımız herşeyi açıklamış 1.sırada hemen görürsün tavsiyem o bilgileri kopyala herzaman lazım olur hoşçakal

pa80 download bölümüne gir sazgurubu arkadaşımız herşeyi açıklamış 1.sırada hemen görürsün tavsiyem o bilgileri kopyala herzaman lazım olur hoşçakal

kartsız ritmleri yükledim ama org kafayı yedi.. kartı takınca ritm aralarında saçma sapan sesler çıkıyo. kartı çıkarınca o ses gelmiyo ama o ritmlerde kit sesleri gelmiyo sadece akor var..

kartsız ritmleri yükledim ama org kafayı yedi.. kartı takınca ritm aralarında saçma sapan sesler çıkıyo. kartı çıkarınca o ses gelmiyo ama o ritmlerde kit sesleri gelmiyo sadece akor var..

:) kardeşim kartın neyse onun setlerini yükle kartın desteklemediği sesleri ritimleri okutamazsın anlaşıldı senle uğracağız:)beni araya bilirsin 05434838565.

hoşçakal

:) kardeşim kartın neyse onun setlerini yükle kartın desteklemediği sesleri ritimleri okutamazsın anlaşıldı senle uğracağız:)beni araya bilirsin 05434838565.

hoşçakal

kartın uyumlu olduğu ritm hangisi nasıl bilcem? şuan müsaitseniz arıyım..

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri