• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

**kaç kadeh kırıldı** md (la) furalabi..

Cevap: **kaç kadeh kırıldı** md (la) furalabi..

kardeş ellerine saglık süper hemde müslümden olunca daha başka oluyor ellerin dert görmesin çok tşk ederim kardeş

Eline saglik Vural Abi
Vokalli halini bekliyoruz :)

kardeş ellerine saglık süper hemde müslümden olunca daha başka oluyor ellerin dert görmesin çok tşk ederim kardeş

teşekkürederim uğur kardeşim beğenmene sevindim. hayırlı işlerde kullan inşallah..

Eline saglik Vural Abi
Vokalli halini bekliyoruz :)

teşekkürederim ilker kardeşim. aslında vokalini yapmayı çok istiyorum eksik kaldı çalışmam. geceleri işteyim boş zamanım yok. güzdüzlerim boş ama cihazlarım çalıştığım yerde. bunedenle yeni bişeyler yapamıyorum. ilk fırsatta yapıcam vokalini yada sahneden canlı kayıt alıcam onun için uğraşıyorum birkaç akşamdır. sesler yüksek gelio ayarı oturtamadım. eğer ayarı tutturabiilirsem canlı demolar yayınlamak istiyorum ilgine teşekkürederim..

duygun ve yorum güzel sesleri biraz az ezersen (vurgular sağlam gelir) hoş olmuş ukalalığımı bağışla:) iyi çalışmalar hoşçakal devamı gelsin

duygun ve yorum güzel sesleri biraz az ezersen (vurgular sağlam gelir) hoş olmuş ukalalığımı bağışla:) iyi çalışmalar hoşçakal devamı gelsin

yorum için çok teşekkürederim cevat hocam.. yorumun benim için ukalalık değil aksine değerli cümlelerdir.. tavsiyelerine uymaya çalışırım, elimden geldiğince iyisini yapmaya uğraşıyorum. tekrar teşekkürederim.

Çok güzel olmuş.Teşekkürler...

teşekkürler vural abi ellerine emeğine sağlık,