• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kadirbey1985 - Gelin Olmuş Gidiyorsun (Roland GW-8)

kadirbey1985

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland GW-8
Cengiz Kurtoğlu'nun sevilen şarkılarından birisi...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Kadirbey1985 - Gelin Olmuş Gidiyorsun (Roland GW-8)

her zamanki gibi süper kadirbey....

bosbi zamaninda dun gece resmini optumde yaptim calarmisin guzel bi ney yada kaval sesiyle belki gw8 alirim

GW8de caldigin sarkiyi kaydeebiliyomusun mp3e alirim bu cihazi saundu cok metal geliyo bana

GW8de caldigin sarkiyi kaydeebiliyomusun mp3e alirim bu cihazi saundu cok metal geliyo bana

orgda çaldığın şarkı "midi" formatında kaydediliyor, mp3 formatında kaydetmek için orgun phones çıkışından bilgisayarın mic. girişine bağlıyorum ve bilgisayarımdaki programla çaldığım şarkı birebir mp3 olarak kaydediyorum. Roland GW-8 sadece USB girişine takılan Roland GW-8'e göre formatlanmış flaş diskteki mp3,midi,wav formatındaki dosyaları okur.

yani pa800 deki gibi mp3 board degil yani caldigin sarkiyi direk mp3 olarak orga kaydedilmiyo bilgilendirme icin tsk ederim

yani pa800 deki gibi mp3 board degil yani caldigin sarkiyi direk mp3 olarak orga kaydedilmiyo bilgilendirme icin tsk ederim

keşke öyle olsaydı,o zaman hiç uğraşmadan kablo bilgisayar falan doğrudan mp3 olarak kayıt olurdu :))

Maşallah, hızınıza yetişemiyorum... Çok duygusal parça. İcraatta mükemmele yakın...

BENDE PA500TR VARken BENIM HOCALARA MUKEMMEL DEMOLAR YAPTIRMISTI MP3E CEVIREMEDIM BIKACTANESI MIDI FORMATINDA PA500TR DOWNLND SAYFASINDA DURUYO

Eline sağlık kadir bu arada en sevdiğim şarkıcıdır cengiz kurtoğlu :)