• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kadirbey1985 - Papatya Gibisin Beyaz ve İnce (Roland GW-8)

kadirbey1985

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland GW-8
Kadirbey1985 - Papatya Gibisin Beyaz ve İnce ,biraz tango diyelim:))

Requinto Gtr
Squezeme Akordiyon
Folk Violin Vib. Keman
USER Ritim Bankası = 166 Tango_PL

İyi dinlemeler...

Cevap: Kadirbey1985 - Papatya Gibisin Beyaz ve İnce (Roland GW-8)

Gayet güzel bir çalışma olmuş Kadir Hocam ; çok beğendim ; ellerine sağlık...

Yalnız , bu tango ritmini beğenmedim ; çok cılız bir ritim.Parçayı doldurmamış...

Selâmlar...

Gayet güzel olmuş. Eline sağlık.

Maşallah çok hızlısınız. Müzik aşkınız ile hergün arı gibi çalışıyor birbirinden güzel demolar üretiyorsunuz Kadir hocam. GW-8 sesler dolgun güzel bir alet, lakin size artık bir üst sınıf klavye şart. Bu güzel demoları daha profesyonel aletlerle ellerinizden dinlemek çok başka olacak eminim.

güzel, güzel, güzel...

Kardeşim maaşAllah...

Maşallah çok hızlısınız. Müzik aşkınız ile hergün arı gibi çalışıyor birbirinden güzel demolar üretiyorsunuz Kadir hocam. GW-8 sesler dolgun güzel bir alet, lakin size artık bir üst sınıf klavye şart. Bu güzel demoları daha profesyonel aletlerle ellerinizden dinlemek çok başka olacak eminim.

hemfikirim. Tyros olur korg pa2x,3x falan olur onlarla daha güzel şeyler yapabilirim; bakalım bütçem yeterli olursa daha kalite birşeyler alıp güzel çalışmalar yapabilirim inşallah ;)

teşekkürler ellerine sağlık kadir,

ellerine sağlık tangoyu her zaman sevmişimdir.yalnız ikinci kısım sevdim bir genç kadını parçasının devamı olmuş.yani bilmeden potbori yapmışsın.:D:Dbende eskiden karıştırırdım ama söyledikten sonra karıştırmadım.sözler çok farklı çünki.öğrenmekte fayda var.linki ekliyorum.iyi çalışmalar kadirbey.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=EdwjXMjRPT4]Turkish Tango: "Papatya Gibisin Beyaz ve İnce..." (You`re like a Daisy, white and delicate...) - YouTube[/ame]

ellerine sağlık tangoyu her zaman sevmişimdir.yalnız ikinci kısım sevdim bir genç kadını parçasının devamı olmuş.yani bilmeden potbori yapmışsın.:D:Dbende eskiden karıştırırdım ama söyledikten sonra karıştırmadım.sözler çok farklı çünki.öğrenmekte fayda var.linki ekliyorum.iyi çalışmalar kadirbey.

sevdim bir genç kadını şarkısını hiç duymamıştım demek ki bu hatam vesile olmuş ;))) 1999-2000 senelerinde bir tane grup vardı Barlas, bu şarkıyı biraz rock tarzı söylemişlerdi, ben de onu hatırladım öylesine bir çalışma yapayım dedim. şarkının bitiş kısmı da Tango ritminin "ending" düğmesine basında bitişi böyleymiş... ;) senin paylaştığın videodakini dinleyince "baltayı taşa vurdum" dedim )))))) neyse bu da benim kafama göre uydurmuş olduğum tarz deyip işin içinden çıkayım :cool: :D:D :)