• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kadirbey1985 - Roland GW-8 Kullandığım setimi paylaşıyorum,umarım işinize yarar.

kadirbey1985

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland GW-8
ritim ve sesleri paylaşıyorum. çalışmalarımı yaptığım o güzel setimi ve ritimleri paylaşıyorum, hayırlı uğurlu olsun ;) :D :)

Ekli dosyalar

• kadir-GW8.rar
    874.3 KB · Görülen: 309
Cevap: Kadirbey1985 - Roland GW-8 Kullandığım setimi paylaşıyorum,umarım işinize yara

gw8 kullanan arkadaşlara hayırlı olsun.kadirin set mutlaka çok iyidir.saygılar...

Cevap: Kadirbey1985 - Roland GW-8 Kullandığım setimi paylaşıyorum,umarım işinize yara

abi valla tanıtım demolarım da var,beğenen isteyen kullansın - maksat paylaşım olsun, bir gram ticari çıkarım yok,çünkü ritimlerin hepsi bana ait değil, bazı ritimleri kendim yazdım ,oluşturdum ; sesleri ise sağdan soldan öğrendiğim parametreleri kullandım, e bazlarını da deneme yanılmayla yazdım, inşallah işe yarar :))

saolasın kadirim...hemen bakıyorum seslere ve ritimlere :)

teşekkürler emeğinize sağlık

Paylaşım için teşekkürler...

t5eşekkürler.............

saolasın kadirim...hemen bakıyorum seslere ve ritimlere :)

senin bana yolladığın o güzel 8Beat_70 ritmini de paylaşıyorum :) :D

abi valla tanıtım demolarım da var,beğenen isteyen kullansın - maksat paylaşım olsun, bir gram ticari çıkarım yok,çünkü ritimlerin hepsi bana ait değil, bazı ritimleri kendim yazdım ,oluşturdum ; sesleri ise sağdan soldan öğrendiğim parametreleri kullandım, e bazlarını da deneme yanılmayla yazdım, inşallah işe yarar :))

sağol kardeşim emeğine.zaten ne olursa olsun paylaşmak çok iyidir rıtım ses alt yapı vs çünkü bunlara ihtiyaç duyan birçok arkadaşımız var inan ben bile exr46 yı aldığımda bırak yazı yazmayı pc nedir bılmıyordum ınan exr 46 yla beraber azda olsa şu pclerı kullanmaya çalışıyom mutlaka iş yapar paylaşım için sağol bu kış bende boş kaldıkça ses yazıp paylaşıcam inşallah bende zaman yok

kadirbey, benim org setin tum ritimlerini almiyor normal mi?