• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kal benim için (or700v2plus)

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
İŞTE PA55TR DEN SONRA İLK VİDEOMUZ LÜTFEN DİNLEYEN YORUM YAPSIN İYİ VEYA KÖTÜ YORUMLARINIZ ÖNEMLİDİR.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=yfTZI-v38RM&list=UUJy2hiGZT0UR6rOHM4UrWDg&index=1&feature=plcp]KAL BENİM İÇİN - YouTube[/ame]

Cevap: Kal benim için (or700v2plus)

paylaşım için teşekkürler.daha önce pa55tr ile yapılmış demolarınızıda dinlemiştim,or700v2 plus farkını yine göstermiş...

ritmin altyapıları iyimiş or700 tr de iyi tabiki ama sen ve solist abi de iyi iş çıkarmışsınız.
tebrik ederim.

çok güzel ama yaylılar tam uymamış biraz daha kalın olsa daha güzel olurdu ama güzel tebrik ederim..

paylaşım için teşekkürler.daha önce pa55tr ile yapılmış demolarınızıda dinlemiştim,or700v2 plus farkını yine göstermiş...

kesinlikle pa55tr le v2 plus arasında çok fark var

ritmin altyapıları iyimiş or700 tr de iyi tabiki ama sen ve solist abi de iyi iş çıkarmışsınız.
tebrik ederim.

valla teşekkür ederiz saolasın ama kalvyem çok yeni daha 20 gün olmamıştır alalı alır almaz 1 haf ta içide 5 düğün yaptım parasnı çıkardım hemen çözdüm ama daha çok şey var çzülcek kimsede çok yardımcı olmuyor öle kendim araştırıyorum

çok güzel ama yaylılar tam uymamış biraz daha kalın olsa daha güzel olurdu ama güzel tebrik ederim..

saolun ama kalvyenin içndeki en iyi yaylı diye düşünüyorum daha iyileri varmı bilmiyorum

Ben senden bu midiyi rica etsem yollarmısın kardeş midi editlenmiş herhalde

kardeşim or700 hakkında hertürlü yardımcı olurum eğer bir sorun olursa.