• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

kalbimin tek sahibine

çaba -müzik

Tecrübeli Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.serkanhoca.azbuz.com
Enst.
KORG PA 3X
arkadaşlar pa3x ce set ile yaptım bu şarkıyı bakalım olmuş mu diye size danışayım dedim. Yorumlarınızı bekliyorum. sevgi ve saygılarımla..[ame="http://www.youtube.com/watch?v=WGZ2ic3z-7I"]kalbimin tek sahibi - YouTube[/ame]

Cevap: kalbimin tek sahibine

96 kişi görmüş ve hiç yorum yok ya da yorum şu mu? Kimse beğenmemiş demek ki ha ha ha...

Düzce Akçakoca'dan hemşerimize ilk yorum gelsin... Hocam yüreğine sağlık..

sevgili arkadaşım burada evet yazma sıkıntısı var ona eyvallah şarkıya gelince gayet güzel ve inan hiç kimseye kendini ispatlamak durumunda değilsin önemli olan kendini ne kadar doyurduğu bence bu daha önemli müzik tarz meselesidir kimi öyle söyler kimi böyle kimi halk müziği kimisi arabesk o nedenle benim hoşuma giden başkasının gitmeye bilir yorumlara takılmayın lütfen yolunuza kendi zevkinize göre devem edin iyi günler dilerim

Oğlumun sünnetinde eşimle dans parçamız olarak seçmiştik. Çok güzel bir parça, güzelde olmuş alt yapı olarak elinize sağlık, vokalde güzel aslında ama efekt sanki bir tık fazla kaçmış ve ses seviyesinde biraz dalgalanma var.

Başarılar.

yapıcı yorumlarınız için çok teşekkür ederim. zaten forumun amacı bu. ben olumlu ya da olumsuz hatta yerin dibine sokan yorumlara dahi saygılıyım. Yeter ki kendimi geliştirmeme hatalarımı görmeme yardım etsin. Eleştirilerinizi dikkate alacağım çok sağolun.

Biraz metronomlar kacmis azicik nefes ak es ver kovalayanmi var yahu birde bu kadar hit olmus parcayi secmen fazla iddiali olmus iyi dinlersen sarkinin ezgisinden zaman zaman kopmussun yorum ayri bisey ona sozum yok ama parcanin ezgilerni tam anlamiyla tamamlayamamissin nacizhane fikrim kizmak yok.

Merhabalar. Öncelikle emeklerinize sağlık. Güzel bir şarkı seçimi. Vokalde de anladığım kadarıyla çokta iddialı değilsiniz. Aynen benim gibi kendin çal kendin söyle hesabı. Genelde bende sizin gibi kendi hazırladığım altyapıları iyi bir vokalistim olmadığı için referans olsun diye bazen okuyorum. İddiasızca tabi. Eleştiri olarak hocam akorlara biraz daha dikkat etmeniz. Mümkünse şarkıyı tekrar tekrar dinleyip eser üzerinde akorları tespit edin. Şarkının bütününde bazı yerlerde eksik akorlar mevcut. Haliyle o kısımlar havada kalmış. Esenlikle kalın. Bol müzikli günler.