• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KAPALI-ibrahimTatlises-Hani Gelecektin- MD ilk trakya müzikte BOMBO:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasso45

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
bu çalışmada dinlenir,umarim temiz duyuluyordur,yorumlarinizi bekliyorum,saygilar

Güle Güle Dinleyiniz

Teşekkür & Yorumları Eksik Etmeyelim

Lütfen Teşekkür Butonunu Kullanalım!..

Verdiğim her yanıta Teşekkür butonunu kullanmanız benim yanıtıma olan duyarlılığınızın ve memnuniyetinizin bir ifadesi,
kullanılmayan Teşekkür butonu ise memnuninetsizliğinizi ifade etmektedir. saygı, sevgiyle kalın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: ibrahimTatlises-Hani Gelecektin- MD ilk trakya müzikte BOMBO:)

süper abicim ya. ellerine kollarina saglik

bu ne hız hasso45..ellerine sağlık..

bir deniyeyim dedim degisik bir ritim:)

elinize sağlıkkkkkkkk

slm arkadaslar öylesine intenette gezerken birkac site buldum kende ayarladigim md ler demolar cogu orda vardi inanirmisiniz adam sanki kendi ayarlamis yok DJ ahmet yok DJ mehmet aga ne emek hirzizlari var birde kendiside yazmis lütfen emege saygi gösterelim insan delikanlica bari altina alintidir diye yazar aslinda bazen ben bile MD ayarladigim zaman dogrusunu yapmadigimi biliyorum eylence iste ne yapalim,saygilar

slm arkadaslar öylesine intenette gezerken birkac site buldum kende ayarladigim md ler demolar cogu orda vardi inanirmisiniz adam sanki kendi ayarlamis yok DJ ahmet yok DJ mehmet aga ne emek hirzizlari var birde kendiside yazmis lütfen emege saygi gösterelim insan delikanlica bari altina alintidir diye yazar aslinda bazen ben bile MD ayarladigim zaman dogrusunu yapmadigimi biliyorum eylence iste ne yapalim,saygilar

birde herifin o sitede kendi yazidini okuyun...

baktım gordum olmuyor 2 tane istek istedim kimseden ses çıkmadı su anda bır kac arkadastan baska paylasım yapan kımse yok herkes bırbırınden meded umar oldu.yınede vıcdanım el vermedı ve guncel sarkıları paylasmaya karar verdım.neden daha once paylasmadın dersenız?sorun baska sıtelerın moderatorlerının sarkılarımı alıp adımı sılıp kendı adına paylasıp bırde tesekkur ıstemesı..ıste benı cıleden cıkaran bu olay resmen delırtıyor benı adeta yakalayıp hıncımı alasım gelıyor ama olmuyor bızım moderatorlerden rıcam bu tur somuruculerı sıtemızden uzak tutması..sımdeden herkese tesekkur edıyorum ve paylasımlarıma baslıyorum..

Link ölmüs... yenilerseniz iyi olur tesekkürler

Link ölmüs...

MD yeni aktiv,saygilar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...