• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kapalı kutu pa900

Selo_2233

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 800 be yaa
slm değerli pa 900 kullanan ustadlarım. başınızı ağrıtmak istemem ama nacizane bi sorum olucak. ben eski bir pa 55tr kullanıcısyım. 3 yıldır klavye hasreti cekmekteyim. Düğüncü yada sahne olayım yok. Müzikle uğraşmak beni mutlu ediyo o kadar. Şimdi 4600 lira bir bütcem var. pa 800 yada kapalı kutu pa900 arasında cok yoğun olarak ikilem yasıyorum. Kime sorduysam pa 900 cok fazla met edmediler. Aleti görme şansım olmadı. Pa 800 cok kullandım saund ritimler olsun biliyorum. Şimdi 256 ramlı bir pa 800 mü yoksa kapalı kutu bir pa900 mu almalıyım cevaplarınız için sonsuz teşekkürler şimdiden. Saygılar Hayırlı kazançlar.

Cevap: Kapalı kutu pa900

arkadaşım ben uzun süredir Pa800 kullanıyorum.çok memnunum,hiç bir şikayetim yok.Gerek donanım olarak gerekse yazılım olarak çok oturmuş bir alet.Kaldıki pa800 ünü önü açık bir alet.256 MB.lık ram takdirdınmı herhangi bir hafıza sorununda olmaz,kaldıki Pa800ün sağlamlık olarak pa900 den üstün olduğunu belirten arkadaşlarımız var.ancak pa900 ün de pa3x setlerini okuduğundan bahsediliyor,ancak hafızası 192 Mb. ve ne yazıkki bunu yükseltme şansınız yok.Pa800 de ayrıca mp3 çalmanız için mp3 bordu takdırmanız lazım,buda artı bir masraf,pa900 de bu cihazın üzerinde kendiliğinden var.Ses kalitesi yönünden pa900 ün daha üstün olduğu söyleniyor,ben dinlemedim ama,bence siz her ikisinide dinleyin,çalın kıyaslayın kararınızı ona göre verin derim.

3 yıl pa 800 kullandım şimdi pa900 kullanıyorum. pa 800 kötü bir alet değil tabiki güzel bir alet ancak üretimi geçen sene durdu . önü açık bir alet değil artık ne yazikki pa900 ü soracak olursanız daha kapasitesi geniş daha yeni teknolojik bütün donanımları üzerinde tam pa3x in alternatifi bir klavyedir. pa900 kullanınca klavye kullandığımın farkına vardım set yüklerken dakikalarca beklemek yok menüler çok hızlı yükleme çok hızlı dnc sesler mükemmel sound u istediğin şekle ayarlayabiliyorsun. pa900 her açıdan pa800 den daha iyi bir klavye tek eksiği plastik malzeme kalitesi çok iyi gibi durmuyor ancak pa800 üde kaliteli gösteren dışındaki boya pa900 de boya yok renk direk plastiğe uygulanmış yani boya atma derdi yok. pa serisi okumadığı set yok 192 mb ramda çooook fazla yetiyer emo usb kullanıyorum 120 mb kaldı bana 72 mb boş yer istediğim ilaveyi yapıyorum doldurmak mümkün değil. her şekilde pa900 derim pa900 çıkmamış olsaydı pa800 alınabilecek en iyi aletti.

tabiki pa900 ercan arkadaşın dediği gibi 800 kotu bir alet değil 900 ise çok artıları olan bir alet pratik kolaylıkçift mp3 çalar mp3 record pişman olmazsın

öncellikle slm üstadım bende 900 derim neden derseniz 900 ler 1 yıl bile olmadı piyasaya çıkalı ewet kesinlikle 800 ün kalitesi tartışılmaz ama şunu söylemek isterim 800 lerde set yüklerken 15 veya 20 dk beklersiniz ama 900 lerde bu yok boyutu ne kadar büyük olursa olsun 5 dkiçinde yükler hazır hale gelir. Alet yeni tabikide eksiklikler olacak saund okuma bakımından mükemmel çift mp okuma 192 mb hafıza eğer sadece hobi için alınacaksa bu alet size yeter ve artar bile kesinlikle 800 kötü bir alettir anlamına getirmeyin bunu ama yine karar sizin nasıl uygun görürseniz o şekil karar verin

cevaplar için sonsuz teşekkürler değerli ustadlarım. pa900 denicez bakalım saolun..Saygılar..

Sıfır alet almanız çok daha iyi olur. Pa900 yeni teknolojı bir alet işlendikçe daha da iyi yerlere gelecektir .

Bu paylaşım benim için de iyi bir izlenim oldu. Bilgi aktaran arkadaşlara teşekkür ediyorum.