• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

-Kapalı- Satılık Psr or700tr v2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayırlı satışlar değişiklik iyidir alın satın kazanın böylece hem sen kazanırsın hemde orgu alacağın arkadaş veTürkiye kazanır

hayırlı satışlar değişiklik iyidir alın satın kazanın böylece hem sen kazanırsın hemde orgu alacağın arkadaş veTürkiye kazanır
Kazanc filan düsünmüyorum takas yada satıstan. cünkü alalı bir kac ay olmasına ragmen 250-300 tl asagısına veriyoruz.
Kazananlar genelde muzik marketlerdir. E onlarda kira ödüyor vergi veriyor eleman calıstırıyorlar. normaldir.

Hayırlı satışlar sevgili arkadaşım. Umarım isteğin olur. Kolay gelsin.

elmde ketron x1 ve g600 var takas dsünürmüsün üstü nakit

valla para olsa..v2 çok mu aciz ya..?????

valla para olsa..v2 çok mu aciz ya..?????

Arkadasım aciz fikrine nerden kapıldın anlamadım. Aksine cok güzel bir alet. v2 projesiyle güzelligine güzellik katılmıs. onu bırak v1 bile su anda bircok alete kafa tutacak konumda iken acizlik söz konusu bile degil. buna keza ben bazen v1 e gecip onuda calıyorum. ki v2 bunun kac kac üzerinde.

Benim sıkıntım evimdeki enstrumanların seslerini sample olarak atabilecegim gecici bir cihaz. sonra onuda satıp yine yamahanın tyros serisinden almayı düsünüyorum. o yüzden en uygun pa80 geldi bana. cünkü su anda alabilecegim sample ozellikli en ucuz cihaz bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...