• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

.:Karadeniz Turku:Yamaha:.

• Konbuyu başlatan CHL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 2K

CHL

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa2x
KAradeniz yoresine ait sevdigim bi Turkuyu elimden geldikce calmaya calistim insallah Karadenizli arkadaslari kizdirmayiz eksigi yanlisiyla ,irlanda Tulumu Tyrosun Fabrika seslerinden bu arada karadenize ne kadar uydu tartisilabilir haklisiniz :)
Tesekkurler ilginiz icin :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: .:Karadeniz Turku:Yamaha:.

teşekkür hakkım dolmuş İlker kardeşim borcum olsun.Maşallahın var.Karadenizde çok güzel olmuş.Hele elektroyu çok güzel editlemişsin çok beğendim.

Sagolasin abi Canin sagolsun dur ben sana atayim bi tesekkur ,o Elektro ile sabaha karsi 2 bucukta karsilastik potansiyeli yuksek accik oynayabildim ayarlari ile insallah zaman ayirip ustunde durursam sanki dahada guzellesecek umutluyum :)

ilker valla sen ta soory leydinin ulkesinden kara denize aciliyon ben surada 3 bin km yolu gidemiyorum harika olmus ya su yaylar olduruyor insani elektro da tulumda suslemelerde harika olmus iyi ki oretmisim sana su org calmayi heheheeheh super

ilker valla sen ta soory leydinin ulkesinden kara denize aciliyon ben surada 3 bin km yolu gidemiyorum harika olmus ya su yaylar olduruyor insani elektro da tulumda suslemelerde harika olmus iyi ki oretmisim sana su org calmayi heheheeheh super

Sagolasin hocam Sayende Carsamba gunu dersi saat 1 e alabilirmiyiz az isim ciktida :D

carsamba valla olmaz sabah okula saat 9 da muge anliya ogle sonuda esra erola sozum var ama ben seneye 12 ayin 35 ne randevi ayarladim artik zamanla yarisiyom inanki ancak ozaman bi 5 dakka 3 saniye ayiririm sana hehehe elektroyu nerden buldun sabahin korundeyolunu mu kaybetmis gariban hehehe

yine çok güzel bir çalışma olmuş,ellerine sağlık ilkercim

carsamba valla olmaz sabah okula saat 9 da muge anliya ogle sonuda esra erola sozum var ama ben seneye 12 ayin 35 ne randevi ayarladim artik zamanla yarisiyom inanki ancak ozaman bi 5 dakka 3 saniye ayiririm sana hehehe elektroyu nerden buldun sabahin korundeyolunu mu kaybetmis gariban hehehe

Kader iste abi accik kurcaladik usb yi karsilastik :)

güzel çalışma olmuş tşk ler

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri