• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

.:Karli dagin eteginde:Yamaha:.

• Konbuyu başlatan CHL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 2K

CHL

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa2x
Kisa bir Turku Caldim Umarim Cok zarar vermemisimdir Esere :)

ilgi ve alakaniz icin simdiden Cok Tesekkurler...

Not:Agri Dagin Eteginde olacak ozur :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: .:Karli dagin eteginde:Yamaha:.

eline sağlık ilkercim.dünden beri yoğundum ancak şimdi girdim siteye..yeni gördüm demoyuu

gayet güzel ilker.sana gönderdiğim ayarları kullanarak bütün sesleri elden geçir bak nasıl değişiyor.

kalava harika calinmis kim caldiysa heheeheh emegine saglik

gayet güzel ilker.sana gönderdiğim ayarları kullanarak bütün sesleri elden geçir bak nasıl değişiyor.

Abicim Sana cok zahmetler veriyom zaman ayirip ilgilendigin yardimini esirgemedigin icin cok tesekkurler dedigin gibi hepsini elden gecirecem insallah :)

Abicim Sana cok zahmetler veriyom zaman ayirip ilgilendigin yardimini esirgemedigin icin cok tesekkurler dedigin gibi hepsini elden gecirecem insallah :)

canın sağolsun eğer elimde tyros 3 olsa elimden geleni yapardım.başka sorun olursa bana yine mesaj at elimden geldiğince yardımcı olurum

Eline sağlık güzel olmuş ilker-ReiSS. Şarkının adı ağrı dağın eteğinden olmasın :)

Eline sağlık güzel olmuş ilker-ReiSS. Şarkının adı ağrı dağın eteğinden olmasın :)

Valla haklisin Guldum kendi kendime sayende :D
Ya icimde bi suphe vardi demekki dogrumus gecen gunde Sukru Saracoglu stadi yerine Rustu Saracoglu yazmisim onada bi hayli gulmustuk :D