• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

karma kart yapmak istiyorum

orgcu-furkan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
groups.google.com
Enst.
Korg pa 80
merhabalar değerli arkadaşlar: bende setleri derleyip bir kart hazırlamak istiyorum orgun menüleri erişilebilir olmadığından bu işlemi bilgisayarla yapmak istiyorum böyle bir program varmı? varsa paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Cevap: karma kart yapmak istiyorum

mce kart prg kullanman gerek
sitede mevcut
ve mce kart okuyan laptop alman gerek oda bende mevcut
ful takım
400 tl
mca kart destekli laptop
disket sürücüsü

KARMA KART YAPMAK
Öncelikle beğendiğiniz cardın kilitsiz becaplarını bulamanız gerekir. Diyelim ki buldunuz.Bunu card a yükleyip HDD veye FD üzerine EXPORT etmeniz gerekir.Daha sonra samples sıralamasını bozmadan önce kitleri sırasıyla tabiki bu sıralamayı PROĞRAM düğmesine bas AC PİNAO gibi tek sesli bir ses seç,rROM yerini CARD yerine getirerek tek tek sıralamayı yaz sıfırdan başlayarak yaz.Bu sıralamayı aynen olduğu gibi geri İMPORT KMP olarak geri yükle ritimler kısmını yani kitlere kadar olanı ondan sonra beğendiğin ses KMP lerini tek tek at.Setlerde oynama yapmak istemezsen.Önceden çekmiş olduğun AUTOLOAD.SET dosyasını USER ine çağır.Ritimler de gelmiş olur kitlerde.Sonra yeni attığın sesleri önce orgun üzerinde USER! veUSER2 ye yerleştir. İşlem bittikten sonra SAVE deyip CARD bölümünü seç yaklaşık 25 dakika kadar sürer. bekle Böylece karma Kartın hazır güle güle kullan. Şimdiden kolay gelsin.

güzel diyorsunuzda o mce programını bakalım bizim ekran okuyucular okuyacakmı?