• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Karsect Telsiz Mikrofon

klavurt24

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
bestrencontres.com
Enst.
korg pa80
Arkadaşlar karsect telsiz mikrofonumu satıyorm çok temizdir aldım kullanmadım zaten shure aldığım için bi kenarda durdu kutusunda.Almak isteyenlere 100 tl ye veririm sıfırı 300 civarında alıcılar için tel NO:0543 772 44 49

Ekli dosyalar

• Görüntü045.jpg
    Görüntü045.jpg
    199.9 KB · Görülen: 210
  • Görüntü046.jpg
    Görüntü046.jpg
    202.7 KB · Görülen: 182
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Karsect Telsiz Mikrofon

Tek elmi Çift elmi onu da belirtmeniz de yarar görüyorum + performansları nasıl, örneğin SHURE gibi çok kaliteli bir mikrofonu 2 - 3 kez elinizden yere düşürün işi bitmiş demektir bu bağlamda sizin satacağınız bu üründe düşme falan söz konusumudur onu da belirtmeniz yararlı olacaktır. Hayırlı satışlar diliyorum. Saygılarımla,

evet tek elmi çift elmi????

kusura bakmayın pek giremiyorm siteye mikrofon tek elcik shure gibi telsizi 2 3 kez değil bi kez düşürsen tonları değişir sapıtır bozularbilr.carsekti shure ile karşılaştrmamak gerek aralarında dağlar kadar fark var shure ile çalışan biri carsek e elini sürmez o ayır bi konu.carseki elimden düşürme değil kullanmadım bile.Hayırlı işler dilerim...

resmini görebilirimiyim keisnlikle ciddi alıcıyım