• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

kayıt programları hakkında

netkerss

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
merhaba arkadaşlar benim size küçük bir sorum olucak .. evde duran korg x50 synthesizer klavyem var... bu klavyede yaptığım çalışmaları pc ye kaydedebileceğim bir program varmıdır.. klavyenin kendisine kaydedilmiyor bildiğim kadarıyla..önceden bir arkadaşım klavyesini pc nin mic girişine takıp çaldığını kaydediyordu program yardımıyla.. benimde klavyeden pc ye bağlantı kurup amatör ses kaydı programına ihtiyacım var.. cubase felan profesyonellik isteyen program onu düşündüm ama onunda masrafı çok ses kartı alıcaksın iyi bir ses sistemin olucak... ben extradan birşey almak para vermek istemiyorum..umarım istediğim şeyi anlatabilmiştirim

Cevap: kayıt programları hakkında

kardeşim ben goldwave kullanıyorum.. basit ve bedava bir program.. indirip kuruyosun. birtane kablo bir ucu büyük jak bir ucu küçük jak. orgu pc ye bağlıyosun.. programda bir dosya açıyosun çaldığını kaydediyosun.. sonra istediğin formatta pc ye kalıcı olarak keydeiosun. ister vave ister mp3 vs.. kolay gelsin.

teşekkürler furalabi kardeş istediğim tam olarak böyle birşey işte yükleyip deneyeceğim.diğer arkadaşlardan bunun gibi başka program tavsiylerinide bekliyorum..

buyur bu program süper kanal kayıt transpose efek ne ararsan var ve çok basit.

reaper tavsiye ederim....