• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kayseri den 300 tl ye kadar cihaz arıyorum

• Konbuyu başlatan tugay
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 21
  • Görülen : 4K
Cevap: Kayseri den 300 tl ye kadar cihaz arıyorum

kadr ve tugay ; üsluplarınıza özen gösteriniz.

tm melih abi ben sadece fikrimi belirttim...

fikrinı belırt dıyen oldumu sana arkadasım ne ılgılendırır senı bulurum veya bulmam boş yorum yazmayı sevıyorsun herhalde senı ılgılendırmeyen konulara atlama satlık cıhazın varsa konus yoksa sus.....

fikrinı belırt dıyen oldumu sana arkadasım ne ılgılendırır senı bulurum veya bulmam boş yorum yazmayı sevıyorsun herhalde senı ılgılendırmeyen konulara atlama satlık cıhazın varsa konus yoksa sus.....

Ters ve sinirli üslubunuza ısrarla devam ediyorsunuz.

Eğer sizi rahatsız eden bir durum varsa, buradan bu şekilde sözler sarfederek değil; durumu, şikayetinizi moderatörlere ya da yönetime bildirerek sorununuza çözüm aramalısınız.

Site üyelerine "adam ol" , "sus" gibi kırıcı ve rahatsız edici sözler kullanmayınız/kullanamazsınız.

Hatırlatmakta fayda olduğunu görüyorum; siteye üye olan herkes, konuları okuma dışında istediği konuya yorum yazma hakkına da sahip oluyor.

Tekrar hatırlatıyorum, eğer rahatsız, şikayetçi olduğunuz bir durum varsa öncelikle yönetim ile irtibata geçiniz.

Tartıştığınız üyenin yazdıkları :

Ara çok ara bulursan bizede haber ver... :)

heeeyy adam ol badam ol gibi kelimeler kullanma beni banlattırma siteden..
ok agzını bozma nerden bulcan o fiata oyuncak org alırsın :)

tm melih abi ben sadece fikrimi belirttim...

Ve sizin yazdıklarınız :

geyikk adam gıbı cevap yazıyosan yaz bole dalga gecer gıbı sanane bulurum bulmam adam ol

Görüldüğü gibi yazılanlar ortada. Aynı üslubu kullanmaya ısrarla devam ediyorsunuz.
Lütfen uyarıyı cididye alınız.

tamam abı haklısın ama onun bole bı konuyada yorum yapmasınada gerek yok

300 tl ye casio at1 gbi bi cihaz bulabilrsn 2. el

Sakin arkadaşlar sakin sakin...

arkadaşım elimde
KN800 var düşünürsen 400 istiyordum sahibinden.comda ilan var get ama son 350 tl ye bırakırırım sana ekle görüşelim
feyyazcatak@hotmail.com 0542 777 5339

bende gem ws1 oriental var 150 ytl evde hobi aamaşlı kullanıyorum iş görür...start stop ve picbend yok tek tuşla ritimler çalışıyor ucuz klavye arıyorsan kaçırma...

350 tl ye tecniks kn 2000 var elimde disket ve ritimleri mevcut tek sorun koma yani çeyrek seslerin olmayışı arzu edersen anlaşırız saygılarımla ...!