• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kenan dogulu-doktor-yamaha

• Konbuyu başlatan CHL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 2K

CHL

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa2x
Bu seferde Kenan dogulunun Doktor parcasina el attim kusura bakmasin artik insallah denk gelmez adamcaz :)

umarim begenirsiniz bizim ihtiyar Tyros 3 un fabrika ritimi pad I ve sesleri ile yapilmistir...

tiklayinca beklemede cikan .exe dosyasini indirmemeye dikkat ediniz...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Kenan dogulu-doktor-yamaha

Teşekkürler...Güzel çalışma...

Teşekkürler...Güzel çalışma...

cok tesekkurler evet sanirim cok guzel oldu bu sefer yorum ve izlenme rekoru kirdim kendi capimda :D

Zaman ayirip dinledigin yorumunu eksik etmedigin icin tesekkurler :eek:

yaw şu demolarını gece saat 1den sonra yayınlama,biz o satte uyuyor oluyoruz:).sonra fark etmiyoz..madem doktoru çaldın bana yolla şu doktoru parmağımı iyi etsin.kızmaya başladım ben bu parmağa..yine güzel ve keyifli bir çalışma olmuş.ilker ellerine sağlık..

çok güzel bir demo.ellerine sağlık İlker. soundlar süper ahhh tyrosssss:))

Sagolasin Abi
Cidden yilbasini beklerken baya bi sanssizlik oldu seninkiside Acil sifalar ;)

yaw şu demolarını gece saat 1den sonra yayınlama,biz o satte uyuyor oluyoruz:).sonra fark etmiyoz..madem doktoru çaldın bana yolla şu doktoru parmağımı iyi etsin.kızmaya başladım ben bu parmağa..yine güzel ve keyifli bir çalışma olmuş.ilker ellerine sağlık..

çok güzel bir demo.ellerine sağlık İlker. soundlar süper ahhh tyrosssss:))

Aynen abi Fabrika ses ve ritimlerini kullandikca arastirdikca insanda bagimlilik yaratiyor kopamiyorsun :)

Tesekkurler

kenan dogulu yakinda yakana yapiscak heeheh harika olmus gercek yalniz ben siteden dinlemiyom su sira iste virus kayniyor neye basssan virus iniyor yoneticiler uyuyormu sondurun su virus leri hehehehe

kenan dogulu yakinda yakana yapiscak heeheh harika olmus gercek yalniz ben siteden dinlemiyom su sira iste virus kayniyor neye basssan virus iniyor yoneticiler uyuyormu sondurun su virus leri hehehehe

aynen ama adam dinlese tanimaz buyuk ihtimalle parcayi :D

aynen ama adam dinlese tanimaz buyuk ihtimalle parcayi :D