• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kendi Şarkılarımın Altyapıları :)

• Konbuyu başlatan coozif
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 4K

coozif

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
GULE GULE KULLANIN ve OZELLIKLE YENI BESTELERIMIN DEGERLENDIRMESINDE YORUMSUZ KALMAYIN YORUMLARINIZI BEKLIYORUM.. SEVGILER & SAYGILAR

not : Şarkılarımı seslendiren arkadaşların benimle paylaşmasını rica ediyorum :) ve özellikle Tövbe adlı eserimi seslendirebilecek bir ses arıyorum ... Teşekkürler :)

Cevap: Kendi Şarkılarımın Altyapıları :)

Sevgili dostum madem kendi besteleriniz veya kendi müziğiniz neden paylaştınız. Bunları kim NOTER e götürüp kendi adına tastid etse sen hiçbir hak idda edemezsin bence linki silmen gerek. Umarım kendi adına noter tastiği yaptırmışsındır. Saygılarımla,

Sevgili dostum madem kendi besteleriniz veya kendi müziğiniz neden paylaştınız. Bunları kim NOTER e götürüp kendi adına tastid etse sen hiçbir hak idda edemezsin bence linki silmen gerek. Umarım kendi adına noter tastiği yaptırmışsındır. Saygılarımla,

:) Aşkın Tunanın öğrecisiyim 9 sene müzik piyasasında profesyonelim yakın zamanda Msg üyesiyim .. Teşekkürler Hepsi tek noter değil özel bir kaç kurumcada koruma altında ticari boyut kazanmadıgı sürece açımdan sakınca yok. paylaşabilir seslendirebilirsiniz .. ;)

teşekkürler emeğine sağlık

teşekkürler saolasın

slm inş ben okuyacağım başarılar

kayıt yapıp dinletecem umarım beğenirsin

kayıtları beklıyorum :)

teşekkürler kardeşim

yanlız link ölü yok

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri