• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

kendim ettim kendim buldum KÖRG'un Akustik rx bağlaması ve yanık kemanı ile

• Konbuyu başlatan odewin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 2K

odewin

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
piano, bağlama, gitar

Neşe-dert-aşk (Neşet Ertaş)
pa500tr
Keman sesini kendim yaptım.

Cevap: kendim ettim kendim buldum KÖRG'un Akustik rx bağlaması ve yanık kemanı ile

Canlı bağlama ve orgun kendi bağlama sesini mi birleştirdiniz?

Cevap: kendim ettim kendim buldum KÖRG'un Akustik rx bağlaması ve yanık kemanı ile

Öncelikle yorum yazdığınız için teşekkür ederim Dreamsongs. Üstadım doğru tahmin. Sizden de bir şey kaçmıyor :)

Güzel olmuş emeklerinize sağlık... Keşke canlı bağlama çalabilme imkanım olsa... Çok nadiren canlı bağlama çalma imkanım oluyor çünkü bağlamam yok :D

Odewin ellerine sağlık valla çok hoş olmuş...Kardeşim şu keman sesini yaptın tamam ellerine sağlık bari seti değilde sadece şu keman sesini bi zahmet paylaş :) valla kıskanmaya başladım :)

Allah razı olsun omunal kardeşim. Bu sesi (keman) yaparken senden yardım almıştım. Bilgi için teşekkür ediyorum. Sesi nasıl paylaşacağımı bilmiyorum. Orgdan sesi almayı becerebilirsem seti paylaşacağım.

güzel çalışma, elinize sağlık...

Ch.

Teşekkür ediyorum sayın ChordSolo.

güzel ve duygulu bir calısma

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri