• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Keşanlı Mustafa Ve BARON_ Bir sevmek bin defa ölmek demekmiş

• Konbuyu başlatan BARON_
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 33
  • Görülen : 5K
Cevap: Keşanlı Mustafa Ve BARON_ Bir sevmek bin defa ölmek demekmiş

baron bana col pes geldi giriste ve meyanlarda detoneler var ama biraz daha calisirsan duzelir.basarilarinin devamini dilerim,saygilarimla

güsel işler yapar o.......onun huyu ......okur valla .hem de son nefesine kadar da bırakmacak..........bravo baron.....
bu arada keşanlı ailemisin aranjörü oldun yane.tebrikler bu x3 sayesin de iii işler çıkartyon.......bize bu takoz roland ları atttırcan

bırak Abi allaysen...!
benim tanıdığım Halit Hoca bir alete hayatta bu kadar para vermez ki...:D

Adem Abi ağzına sağlık...

Ch.

İstanbul sahnelerine yeni bir ikili doğuyor..İnşallah Adem hocam rahatsızlığını atlatsın böyle çalışmaları daha çok dinleriz..

baron bana col pes geldi giriste ve meyanlarda detoneler var ama biraz daha calisirsan duzelir.basarilarinin devamini dilerim,saygilarimla

Hasta olarak okudum enfeksiyon var ciddi derecede boğazlarda ses tellerinde arzalar var bu yüzden yok değil teşekürler:))

Çok sağol değerli Tufan kardeşim mustafa üstadımı kıramadım hasta hasta okudum ...

Geçmiş olsun hocam acil şifalar dilerim.
Çok güzel okumuşsunuz mustafa abide çok güzel çalmış iyiki kırmayıp okumuşsunuz.

bırak Abi allaysen...!
benim tanıdığım Halit Hoca bir alete hayatta bu kadar para vermez ki...:D

Adem Abi ağzına sağlık...

Ch.

Çok sağol değerli kardeşim...

İstanbul sahnelerine yeni bir ikili doğuyor..İnşallah Adem hocam rahatsızlığını atlatsın böyle çalışmaları daha çok dinleriz..

Murat hocam zaten bu akşam bunu denedim aslında rahatsız olmasam daha güzel bir vokal kaydı alırdım o yüzden firuzeyi erteledim senin altyapıyı :))iyileşince inşallah...

kusura bakma baron kardes,hASTA oldugunu yorumu yazdiktan sonra gordum,umarim kizmamissindir,acil sifalar dilerim

kusura bakma baron kardes,hASTA oldugunu yorumu yazdiktan sonra gordum,umarim kizmamissindir,acil sifalar dilerim

Rica ederim değerli kardeşim burda paylaşıyoruz ki artılarımızı eksilerimizi diyecez kızmak olmaz bir birimize kolaya detone kalmam bu çalışma ertelenmesin diye hasta halde vokal kaydı aldım sevgi ile kal...

Geçmiş olsun hocam acil şifalar dilerim.
Çok güzel okumuşsunuz mustafa abide çok güzel çalmış iyiki kırmayıp okumuşsunuz.

Çok sağol Tufan kardeşim sağol iyi dileklerin için değerli kardeşim sevgi ile kal...