• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron Audya-"Deprem Filmi" Tema 2 demo...

eyeofthetiger79

Paylaşımcı Uzman Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Havian 30
Merhabalar...

Yine aynı filmin(Deprem) müziklerinin farklı bir temasını(hatta temalarını) biraz da harmanlayarak farklı bir kompozisyon oluşturmak istedim.Biraz aceleye geldi gibi oldu ama şahsen benim içime sindi.Umarım siz de beğenirsiniz...

Link:

Selâmlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Ketron Audya-"Deprem Filmi" Tema 2 demo...

hocam iyi gidiyorsun valla...
unuttuğumuz ama aklımıza kazınmış çok güzel müzikleri tekrar dinliyoruz sayende ve üstelik harika bir yorumla...
teşekkürler...

Ch.

Sesler çok orijinal.İcra da çok iyi olunca dinlemek müthiş keyifli oluyor.Ellerine sağlık Bahri müzik ziyafetine devam etmek istiyoruz,demolara devam lütfen :)

Demolarınızı dinleyince eski Türk filmlerini izleyesim geliyor hocam ellerinize sağlık, orjinal lead sesleri yakalamışsınız, performans şahane.

Harikulade...gitar acc lerde konuşuyor....

farklı seyler dinlemek çok güzel oluyor.Sağolasın Bahri hocam

Merhaba.

Projede küçük bir senkron problemi vardı ; sorunu hallettim.Bu sebeple link yenilenmiştir ; bilginize...

Teşekkürler...

dinlerken büyük keyif aldım.çok güzel bir çalışma olmuş.sesler mükemmel tabi icraatta.ellerine sağlık eyeofthetiger79..

Bahri hocam. Emeklerinize sağlık. Bu tarz eserleri yorumlamada sizi tek geçiyorum. Yine harikalar yaratmışsınız. Siz hep böyle çalın, biz de keyifle sizi dinlemeye devam edelim. Teşekkür ederiz. Selamlar.