• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron Audya-"Öğretmen Filmi-Çile" soundtrack...

eyeofthetiger79

Paylaşımcı Uzman Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Havian 30
Merhabalar...

Kendime yine bir Cahit Berkay çalışması seçtim.Dinleyince hüzünlendiren bu melodiyi Cahit Berkay'ın en son düzenlemesini baz alarak ama biraz farklılıklar olacak şekilde icra etmeye çalıştım.

Beğenmeniz dileklerimle...

Link:

Cevap: Ketron Audya-"Öğretmen Filmi-Çile" soundtrack...

her zamanki gibi çok hoş güzel bir çalışma.ellerine emeklerine sağlık eyeofthetiger79.

Orjinal demolarından birisi...Bu da çok başarılı....

Bahri her zamanki gibi müzik keyfini had safhada yaşatan çalışmalarından bir tanesi olmuş..Emeklerine sağlık...

Seslerin hepsi güzel organ sesini biraz daha fazla beğendim :)

tebrıkler başarılı bir çalışma olmuş square leadı begendım

harikasın hocam, ne denir ki?

Ch.

Süper bir çalışma daha. Cahit Berkay hayranı olarak bu tarz enstrümantel demolarınız ayrı bir keyif ve haz veriyor bana. Orjinal eseri tekrardan dinlediğimde giriş sesi kulağımı tırmaladı. Ama sizin girişte kullandığınız lead ses orjinalinden çok daha yakışmış esere. Gitarlar hakeza birebir. Gerçi orgla ancak bu kadar olur ama bağlama biraz sönük kalmış. Bağlama için aralara çift ses, 3 ses vurgular verseymişsiniz harika olurdu. Tabi bu minicik bir eleştri hocam. Demonuz harika. Teşekkürler bu güzel dinleti için.

Bu arada bu eserde o kadar güzel bir melodi var ki insanın ruhsal durumuna göre içine hüzün, umut ve tarif edemediğim farklı duygular hissettiriyor insana. Tekrardan teşekkürler.

Süper bir çalışma daha. Cahit Berkay hayranı olarak bu tarz enstrümantel demolarınız ayrı bir keyif ve haz veriyor bana. Orjinal eseri tekrardan dinlediğimde giriş sesi kulağımı tırmaladı. Ama sizin girişte kullandığınız lead ses orjinalinden çok daha yakışmış esere. Gitarlar hakeza birebir. Gerçi orgla ancak bu kadar olur ama bağlama biraz sönük kalmış. Bağlama için aralara çift ses, 3 ses vurgular verseymişsiniz harika olurdu. Tabi bu minicik bir eleştri hocam. Demonuz harika. Teşekkürler bu güzel dinleti için.

Öncelikle merhaba Ali.

Görüşmeyeli umarım iyisindir :)

Demo konusunda yerden göğe kadar haklısın ; o bağlamayı ben de beğenmedim ancak , şimdilik elimde bu vardı , o gün bitiriverme hevesi de olunca...Beceriksizliği de unutmamak lazım tabi...

Melodi konusunda da haklısın.Harika bir melodi yakalanmış ; ben de bu melodiyi çok seviyorum.

Kendine iyi bak ; Marmaris'ten selâmlar...

İyilik Bahri hocam. Teşekkürler. Umarım sizde iyisinizdir görüşmeyeli. Becereksizlik ne demek hocam. Benim söylediğim ufak bir ayrıntıydı. Bu eseri bir müzisyenin kafasında canlandırması, trafiği planlaması, tek tek işlemesi, ayrıca da kendinden de birşeyler katabilmesi kolay iş değil. Helal olsun size. Selamlar.