• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron Audya-Sürpriz bir nostalji demo...

eyeofthetiger79

Paylaşımcı Uzman Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Havian 30
Merhabalar.

Bu eser Cahit Berkay'ın muhteşem bir çalışması.Sanırım "Fırat" filmiydi ; bu filmin "soundtrack"larından biri.

Çok sevdiğim bir melodidir.Kısa bir demo hazırladım ; umarım beğenirsiniz...

Link :

Selâmlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Ketron Audya-Sürpriz bir nostalji demo...

Devam....eskilere...

Hocam emeklerinize saglik. Bu aksam Ankara da degerli Murat dreamsong abime misafir oldum. Az once ayrildik. Kulaklarinida bir ara cinlattik. Yol uzeri demonda cok guzel geldi. Bu guzel Cahit Berkay eseri icin cok tesekkurler. Selamlar.

Ellerine sağlık dostum ...

Kadir İnanır ve Cüneyt Arkın filmlerinden de aşina olduğumuz bir sound, elinize sağlık çok güzel olmuş.

kesinlikle o duyguyu yakalamışsın arkadaşım.ellerine sağlık harika bir çalışma.

Elinize sağlık, bana akustik gitar sesi çok baskın, synth sesi (esas melodi) daha sönük gibi geldi. Seslere diyecek yok maaşallah.:)

Hocam emeklerinize saglik. Bu aksam Ankara da degerli Murat dreamsong abime misafir oldum. Az once ayrildik. Kulaklarinida bir ara cinlattik. Yol uzeri demonda cok guzel geldi. Bu guzel Cahit Berkay eseri icin cok tesekkurler. Selamlar.

Dostum merhaba.

Cevap için teşekkür ederim.Yakın yerler oluverse hemen çıkar gelirim de malesef uzağız ; çalışan insanlarız da.Malesef şu an şartlar elvermiyor.İleride inşallah tanışırız.Şahsen ben sizler gibi dostlar edindiğim için çok minnettarım.Sizlere ve de bu güzel foruma emeği geçen herkese şükranlarımı sunarım.

Murat Hocam'a da çok teşekkür ederim.Benim sağ kulak problemli ; çok fena bir çınlama sorunum var yıllardır ; sanırım sizin çınlatma arada gümbürtüye gitti. :D

Selâmlar...

Elinize sağlık, bana akustik gitar sesi çok baskın, synth sesi (esas melodi) daha sönük gibi geldi. Seslere diyecek yok maaşallah.:)

Merhaba.

Cevabınız için çok teşekkür ederim.Tespitiniz doğru.Gitarları biraz daha öne çekmek istemiştim ; o yüzden , bunu yaparken ölçü birazcık kaçmış olabilir. :eek:

Selâmlar...

herşey yerli yerinde olmuş..snyt sesi biraz daha açsaydınız parçanın ruhunu giderdi..harikaaaa...bir gün ketrona geri dönücem,ama nezman olur belli değill

Moderatör tarafında düzenlendi: