• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron Audya-"Üsküdar'a (Diskoteğe) Gideriken" demo...

eyeofthetiger79

Paylaşımcı Uzman Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Havian 30
Merhabalar.

Yine bir "Osman İşmen orkestrası" düzenlemesi seçtim.

Umarım beğenirsiniz.

Kullanılanlar:

Klavye: Ketron AUDYA

Yazılım: (Kayıt) Audacity Vers. 2.0.1

Link:

Herkese selâmlar , sevgiler...

not:çalışmanın ChordSolo tarafından mastering yapılmış hali;

eline sağlık Bahri Hocam...

Ch.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Ketron Audya-"Üsküdar'a (Diskoteğe) Gideriken" demo...

Demolarını özledik. Süper orkestrasyon..

Neredeyse birebir aynı çalmışsın hocam,eline sağlık keyifle dinledim...

Ch.

işte benim sevdiğim tarz bu.alttan gelen wah gitarlar ve bu ritm.bayıldım dostum ellerine yüreğine sağlık

Tam bi film muzigi olmus ...Audyada Tyros gibi Harcanip gitti bu degirmende malesef su ritimleri duydukca afalliyo insan...
Cok basarili bi calisma olmus farkli bi seviyede kesinlikle,Eline Saglik...

Çok güzel olmuş.

Hocam yine neler yapmışsınız yahu. Bravo. Gerçekten de olağanüstü. Özledik çalışmalarınızı. Bu kaydı nasıl aldınız. Volume sonuna kadar açık olmasına rahmen ses çok düşük geliyor. Kayıt kalitesini pek beğenmedim. Şöyle bangır bangır alttaki sesleri, ritim ve gitarları çok iyi duyabileceğimiz net bir şekilde tekrardan kayıt alırsanız çok sevinirim. (Örnek nihavend longa çalışmanızdaki kayıt gibi) Selamlar.

Hocam yine neler yapmışsınız yahu. Bravo. Gerçekten de olağanüstü. Özledik çalışmalarınızı. Bu kaydı nasıl aldınız. Volume sonuna kadar açık olmasına rahmen ses çok düşük geliyor. Kayıt kalitesini pek beğenmedim. Şöyle bangır bangır alttaki sesleri, ritim ve gitarları çok iyi duyabileceğimiz net bir şekilde tekrardan kayıt alırsanız çok sevinirim. (Örnek nihavend longa çalışmanızdaki kayıt gibi) Selamlar.

Dostum merhaba ; nasılsın görüşmeyeli? :)

Kaydı her zamanki gibi aldım.Bu kaydım yapmış olduğum en iyi kayıtlardan.Bendeki philips kulaklıkta ve microlablarda kayıt kalitesi gayet iyi ama ; sen site üzerinden mi dinledin acaba? "Mp3"ü indirip dinlersen bana hakverirsin.Çünkü , arada çok fark oluyor.

Kendine iyi bak ; Marmaris'ten selâmlar , sevgiler...

tebrikler dostum başarılı bir orkestrasyon ollmuş sahne aldıgım yerde profesyonel bir seslendirmede dinliyorum alttaki gitarların efectleri fazla tiz olmus baslarında altta kalmış miks dengelerine biraz daha dikkat diyorum bu arada siz nasıl bir ortamda mikslediniz oda ayrı birşey icra olarak orkestrasyon olarak başarılı buldum yinede sizin için en dogrusu sizin duyumunuzdur

tebrikler dostum başarılı bir orkestrasyon ollmuş sahne aldıgım yerde profesyonel bir seslendirmede dinliyorum alttaki gitarların efectleri fazla tiz olmus baslarında altta kalmış miks dengelerine biraz daha dikkat diyorum bu arada siz nasıl bir ortamda mikslediniz oda ayrı birşey icra olarak orkestrasyon olarak başarılı buldum yinede sizin için en dogrusu sizin duyumunuzdur

İlhan Hocam merhaba :)

Kaydı herzamanki gibi aldım.Tonlama işini bendeki "Microlab Solo 7" lerde ve "Philips SH2000" kulaklıkta yapmaya çalışıyorum.Kendi donanımımda denge gayet iyi.Profesyonel donanıma göre olan yorumunu mutlaka dikkate alacağım.

Ama şu var ; site üzerinden mi dinledin yoksa mp3 olarak indirdin mi? Mp3 olarak profesyonel donanımdaki tonlamayı merak ediyorum da? :)

Çok teşekkürler ; selâmlar...