• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron bass davul

ömer faruk

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaslar xd9 da bas davul yapilabiliyormus ben yapamadim nasil yapiliyor

Cevap: Ketron bass davul

bas davul dediğin ne onu anlamadım

Sol tarafta bas calacam sag taradta bateri

kit atanabiliyomu bilmiyorum ama sağa fx kiti sola istediğin bası atayabilirsin programdafx userde var

Onu biliyorum ama onda bateri yok asma davul var darbuka bendir felan acaba olmuyormu ya bateri bass

Dostum onu bende çok denedim ama bulamadım sadece Bass-Chord yapabiliyorum, herhalde bass davul için Korg Triton Tr alacağım :)

Split ozelligi olmasi lazm yeni anladim ben o konuyu cozdum ama baska klavyele ve bilgisayar programiyla

Split ozelligi olmasi lazm yeni anladim ben o konuyu cozdum ama baska klavyele ve bilgisayar programiyla

Split özelliği derken Exit tuşuna uzun basınca zaten oktavı istediğin yere çekebiliyorsun Leftcontrol'den de bassist modu var sol tarafa sadece bas veriyor ama sağ tarafa nasıl bateri veriliyor onu çözemedim

Ordaki split akompanyalarinin hangi tusta son bulacagi benim dedigim split klawteyi ikiye bolme istedigin sesleri atama