• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron plus 4

d.volkan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
acaba bu ketron plus 4 usb liyse mp 3 şarkılarında okurmu takas etmeyi düşünüyorum dantetr ile ketron plus 4 ü yardımcı olusanız sevinirimüstatlarım.

Cevap: ketron plus 4

s.a kardeşim o usb sonradan takılma set haricinde asla okumaz okuması için mp3 board takılıyor sistemnk da o aparat ayrı fiyatı 600 tl yani şu demek sadece plus 4 kullanırsın ayrıva dante tr değişme bence

s.a kardeşim o usb sonradan takılma set haricinde asla okumaz okuması için mp3 board takılıyor sistemnk da o aparat ayrı fiyatı 600 tl yani şu demek sadece plus 4 kullanırsın ayrıva dante tr değişme bence

aynen katılıyorum ketron çok yorucu kolum parmaklarım ağrıdı 15 dakka çalmaile

ikinizdende allah razı olsun .tamam ozaman. ikinci el kartlı pa 60 buldum üste 250 tl mi versem birde pa 80 buldum üste 650 tl mi vereyim sizden yardım istiyorum pa 60 kartlı pa 80 gibi aynı . saygılarımı sunarım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

80 derim tabi temiz ise ama ben yerinde olsam roland bk5 yada dante tr alırım pişman olmazsın

Moderatör tarafında düzenlendi:

dante tr ile kafa kafa ya takas et kardeşim hatta üstte para al benden tavsiye

canlarım bende zaten dante tr var be kurtulmaya uğraşıyorum ondan onun için pa 80 mi diye sordum ketron 55 sende var ise bk 5 or hemen alıp üste para veririm veya bildiğin birinde varsa burdan dante tr yi verip bk 5 oru alayım ilginize teşekkürler..

üzgünüm xd9 var bende

slm arkadaşlar set atar ken pogramla birliktemi atacaz bil olan var bu konuda