• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron sx 3000 almaya kara verdim deneyimlerinizi rica ediyorum...

Cevap: ketron sx 3000 almaya kara verdim deneyimlerinizi rica ediyorum...

ketron ne korga benzer ne yamahaya nede rolanda gümbür gümbür bir alet kitlerd aldığın her ses gerçeğe .ok yakın hissi verir birde üzerinde dursalardı aleti heba ettiler.

Valla bu konuda sana şöyle yardımcı olabilirim Elimde garantisi devam eden USB li SX3000 plus 4 var alette hardisc ve ram yok lakin alet çok temiz sayılır. Çünkü pek sahne yüzü görmedi bir kaç program yaptım sıfır ayarındadır. Eğer sıfır alırsan fiyatı 3000 tl ben ise 2500 TL ye satıyorum. Yani 2500 liraya sıfır ayarında garantisinin bitmesine 4 ay kalan bir alet almış olacaksın. pazarlık payı yok çünkü alet çok temiz ikinci eli belki daha düşük fiyata ama şahsen istediğim 2500 tl yi veren olursa satarım olmazsa satmam. Düşünürsen irtibata geçelim.

Ben yepyeni hd + pattern ram+ usb emulatör + özel yapım softcase +notalık ile birlikte sx3000 i 1700 e zor satmıştım geçen sene

merak ettiğim bu alete flaş bellek taka
biliyozmu

Slm lar herkese bu paralara alinacak en iyi profosyenel alet bu baska yok sauntlari orkestra hawasi war kesinlikle tawsiye ediyorum ayrica elimde satilik 4 pulas yüklü sx 3000 war 1.750 tl ilgilenenler 0535 682 76 74

korg dan hiç bir farkı yok diyebilirim hiç görmediğim bir aletti iki hafta önce iki programım çakıştı tesisatı ikiye böldüm elimde iki mikser vardı höperlördeseniz ganimet ama elimde sadece pa900 vardı ikinci bir alete ihtiyaçduyduk elimdeki 900 arkadaşa verdim sağ olsun satıcı olan bir arkadaşın tezgahında sx300 vardı bir gecelik rica ettim verdi ömrümde hiç ketron kulanmadım ama üzerinde bi30 dk gibi inceleme yaptım sampleler ve soundlar süperdi bence korgu aratmaz ama en kötü yanı eski teknoloji disket vs usbler herşeyi bitirdi

Evet dostlar bende ketron x3000 kullaniyorum ve sayacagim almayi dusunen varsa 0554 950 83 23 ciddi alicilar arasin org da cizik bulamazsiniz ve orgda hard disk ve vokal bordu mevcut ustunde ki set kendimin

Bak dostum beni ara ve sorularinin cevabini al 05549508323