• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron sx3000 "Gil Ventura - Vina del mar" video...

eyeofthetiger79

Paylaşımcı Uzman Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Havian 30
Merhabalar...

Vaktim fazla olmadığı için müzikten şimdilik epey bir kopmuştum.Geçenlerde bu şarkıyı dinledim ve bu videoyu çektim.

Yalnız , şarkının isminin bu olduğundan emin değilim.Bilenler varsa beni uyarabilirler...

Beğeninize sunuyorum...

Video linki :

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=yPXEcT4W1Q8]YouTube - ‪"GIL VENTURA - VINA DEL MAR"‬‏[/ame]

Cevap: Ketron sx3000 "Gil Ventura - Vina del mar" video...

Emeklerine parmaklarına sağlık hocam çok iyi cidden hucum kayıt olarak daha ne söylenebilirki..Parçanın ismini bende bilmiyorum yalnız Gil Ventura sanki enstrumantal cover yapan bir kişi yada grup ismi diye çağrışım yapıyor bana...

Süper parça..iyi yorum...

Emeklerine parmaklarına sağlık hocam çok iyi cidden hucum kayıt olarak daha ne söylenebilirki..Parçanın ismini bende bilmiyorum yalnız Gil Ventura sanki enstrumantal cover yapan bir kişi yada grup ismi diye çağrışım yapıyor bana...

Merhaba...

Güzel düşünceleriniz çok teşekkür ederim...Kendimce takılıyorum işte...

"Gil Ventura" hakkında haklı olabilirsiniz.Ben de araştırayım ; bir bilgiye ulaşırsam sizi bilgilendiririm.Bu kişinin adı altında epey hoş parçalar var ; Tam repertuarlık :)

Moderatör tarafında düzenlendi: