• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron sx3000 "Have you ever seen the rain" demo...

eyeofthetiger79

Paylaşımcı Uzman Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Havian 30
Merhabalar...

Çok eski bir grup olan "Creedence Clearwater Revival" grubunun çok sevdiğim hoş bir şarkısı dilime takıldı ve en sonunda da bir demo yaptım ; "Have you ever seen the rain"

Umarım beğenirsiniz...

Link :

Cevap: Ketron sx3000 "Have you ever seen the rain" demo...

çok hoş olmuş eyeofthetiger79.ellerine sağlık.

Kısa ismi CCR ,Beatlesin gölgesinde kalmış zamanında kıymeti bilinememiş gruptur. W'holl stop rain, Proud Mary ve dinlediğimiz bu parça çok bilinir. 2 sene önce wholl stop rainle birlikte ben de demo yapmış ama dikkat çekememiştim. Harika yorumlamışsınız....(Sonradan gitarist besteci John Fogetye ödül verdiler)

Kısa ismi CCR ,Beatlesin gölgesinde kalmış zamanında kıymeti bilinememiş gruptur. W'holl stop rain, Proud Mary ve dinlediğimiz bu parça çok bilinir. 2 sene önce wholl stop rainle birlikte ben de demo yapmış ama dikkat çekememiştim. Harika yorumlamışsınız....(Sonradan gitarist besteci John Fogetye ödül verdiler)

Merhabalar...

Bu şarkı hakkındaki güzel yorumunuz ve bilgilendirme için çok teşekkür ederim Mustafa Bey ; sağolun...

Aslında benim kuşak pek bilmez bu grubu ; tarzını beğendiğim bir gruptur...

İyi geceler dilerim...

Harika olmuş dostum lütfen sakın ara verme demolarına :) harika parçaları hatırlıyoruz,dinliyoruz sayende...

Harika olmuş dostum lütfen sakın ara verme demolarına :) harika parçaları hatırlıyoruz,dinliyoruz sayende...

Merhaba...

Tekrar teşekkürler Murat :)

Ne yapayım ; içimden böyle geliyor :D

Dediğin gibi "şarkılar bir harika" ; bizde bir numara yok yani :eek:

İyi geceler dilerim tekrar...