• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron sx3000 satıyorum

meyankolik

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA900
sx3000 klavyemi satıyorum acil paraya ihtiyacım olduğundan sorunsuz vede tertemiz.aynı şekil temiz bir i30 la takas olabilir temiz hd li i30 un üzerine 700eur pazarlıksız peşinde 1100 eur son...kocaeli gebze 0534 411 11 38 mustafa.

Moderatör tarafında düzenlendi:
valla bende para lazımdı or700 ü sattım i30 kullanıyorum gerçekten i30 güzel aletmiş ben çok temiz buldum 1000 liraya aldım sanada tavsiye ederim

kardeş 2100 tl veririm eğer satılmadıysa hala cevabını bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
ilan güncel son fiyat 1100 eurdur..süper durumda temiz

denemediğim bi sx3000 org kaldı.şu anda elimde çok temiz g-600 var.i-30 da kullandım.ses olarak g-600 ün yanına gelemez.neyse zevk meselesi.eğer takas düşünürsen aynı şartlarda takasa hemen varım.ben izmit merkezdeyim.benim alet intoko com. ve sahibinden com.da satılık.resimlerine bakınca zaten aletin nekadar temiz olduğu belli oluyor.piyasanın en temiz g-600 ü diye ilan başlığı var.izmit ilanlarında.alette ilker üstadın müthis sesleri ile,binlerce ritimleri tek tek dinleyip seçtiğim fişek gibi ritimler yüklü.yedek yüzlerce ses ve ritimlerde mevcut.düşünürseniz...saygılar.....

hayırlı satışlarınız olsun...

akor alet temiz demişsin ama.. SERT KULLANILMAMAKTAN DOLAYI OKSİT YAPIP İYİ BASMAYAN TUŞLAR VAR FAKAT ÖNeMSİZ .yazmışsın düşünmüyorum .