• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron SX3000 "Tanju Okan-Hasret " demo...

Cevap: Ketron SX3000 "Tanju Okan-Hasret " demo...

Çok güzel olmuş Bahri emeklerine sağlık..Bu cihazı mı alsaymışım diye düşünmeye başladım,itiraf ediyorum :D

Merhaba Dostum ; nasılsın?

Güzel yorumun için çok teşekkürler...

Murat , sende master klavye ne var şimdi?

Daha önce de söylemiştim , SX3000 harika bir cihaz ; ki ben daha ayrıntılı çözemedim cihazı.Ana hatlarıyla öğrendim ve alıştım cihaza.

Düşünüyorsan hiç zaman kaybetme , al bir SX3000.Henüz geç kalmış değilsin...

Yalnız, ikinci eli uygun görünse de son zamanlarda fiyatı arttı bu cihazın."Sahibinden" sitesinde ikinci el olarak fiyatlar yüksek ; 2.500 TL nin altına neredeyse yok.Ha şu var: bu cihaz için bu fiyat az bile.Bu benim düşüncem.Benim cihazın fiyatı 3.000 TL meselâ ; altına asla bırakmam.Gerçi satan kim de :) Fiyatı yüksek bulanlar için sıfırının fiyatını hemen hatırlatayım: "1.750 Euro"cuk :D (Bugün itibariyle euro: 2.5570 TL)

Gerçekten ,yaptığım müzikten zevk almaya başladım.Benim gelişmemi sağladı bu cihaz.Emin ol tahminlerinin ötesinde.Senin gibi müziği bilen birinin elinde çok harika bir enstrüman olacaktır...

Selâmlar...

Cevap: Ketron SX3000 "Tanju Okan-Hasret " demo...

Bu arada , bu teşekkür butonları nereye gitti ; çıkmaz oldular da? :)