• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron Sx3000 Turkish Usbden Ritim Nasıl Yüklenir?

Forever

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Mrb Arkadaslar Sizlere Sorum Olucakdı?Ketron Sx3000 klavye almıştım usb disk okuyuculu ve usb bellekten ritim yüklemek istiyorum nasıl yapacam şimdiden tşk ederim herkese...

Cevap: Ketron Sx3000 Turkish Usbden Ritim Nasıl Yüklenir?

1-usb ye bilgisayardan ritim yükle
2-usb belleği orga tak
3-sol üst taraftaki disk kısmındaki on düğmesine bas
4-flopy düğmesine bas
5-ritimleri seç işaretle select ile f10 ile
6-load seçeneğine bas

1-usb ye bilgisayardan ritim yükle
2-usb belleği orga tak
3-sol üst taraftaki disk kısmındaki on düğmesine bas
4-flopy düğmesine bas
5-ritimleri seç işaretle select ile f10 ile
6-load seçeneğine bas

Ümit abi cevap için tşk ederim ama benim sorumun cevabı bu deil?

Forever dostum senin sorunu anladım Usbyi V123_SFD programı ile disket formatına ayarlıyorsun yani USB yi programda 100 diskete bölüyorsun sonra ritimi yükledikten sonra usb yi orga takıyorsun ritimi yüklediğin numarayı seçiyorsun misal 01, 02 , 03 vs sonra normal yükleme işlemi yapıyorsun. Bende aynı sorunu yaşıyorum tünel müziği aradım sağolsun hamit bey bana programı maille yolladı işlemi uyguladım ritim yükledim. ama yinede çözemediğim şeyler var yani tam anlamıyla çözmedim.

bu şekilde 1,44 mb lik partlara ayırıyorsunuz programla fakat bence gerek yok ben usb yi format atmadan kullanıyorum . amaç sadece disketten kurtulmak ve org usb 1gb olmasına rağmen 1,44mb görüyor buda ses ve ritim atmak için yeterli o yüzden 1,44mb den büyük dosya yı usb belleğe yüklemezseniz sorun olmadan org görür tabi isterseniz 100 disket olarakta program yardımıyla kullanabilirsiniz fakat bu program windows xp ile çalışıyor vistada çalışmıyor haberiniz olsun