• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron sx3000 yardim

• Konbuyu başlatan kartol
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 3K

kartol

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
psr or700 v2
Slm hocalarim ketron sx3000 alacam tunel muzikle konustum.3500 tl 12 taksit.acemiyim.nasil iyi mi.yardimlariniz icin saolun.cevap bekliyorum

Cevap: ketron sx3000 yardim

Bak eğer ciddiysen sana gerçekten iyi bir tavsiye.Siteden piyanistşantör nickli abin satıyor 2500 liraya.hem de bir sürü extraları ile.kendisiyle diyaloğa geç.sx3000 alacaksan bu senin için fırsattır

dostum bende 1 ay önce sıfır SX3000 aldım alet süper çok acemiysen SX3000 değilde daha aşşağı bir alet al. SX3000 kalitesi ve sesi ile kendini kanıtlamış bir alettir alan pişman olmuyor. Org gibi elektronik aletlerde her zaman sıfır almanı tavsiye ederim şahsen 2 yıl garantili olur kafan rahat olur.

SX3000 çok kaliteli bir org fakat acemiysen sx3000 alma bence kullanmasını beceremeyebilirsin bence 3500 liraya yamaha a2000 al kullanması çok kolay ritimleri bol taşıması çok kolay çok hafif tuşları çok yumuşak sesleri soundu çok yumuşak kullanımı çok zevklidir hemde sıfır almış olursun, sx3000 dediğim gibi çok sert ve acımasız bir alettir:) sahnelerin zorlu koşullarına dayanmak için metal malzemeden çok sağlam yapılmıştır

Sagol Hocalarin hocasi.hocam bu aletin kullanma kilavuzu yok mu?ogrenemedizmiyiz?ayrica evde calacam hocam.isten gelince 5 on dakka falan.yavas yyavas ogreneyim diye.yok diosan diger aleti arastirayim...

Sagol Hocalarin hocasi.hocam bu aletin kullanma kilavuzu yok mu?ogrenemedizmiyiz?ayrica evde calacam hocam.isten gelince 5 on dakka falan.yavas yyavas ogreneyim diye.yok diosan diger aleti arastirayim...

evde çalacağına göre sana önemli bir şey söylemek istiyorum.
sx3000 in üzerinde bulunan hoparlörlerden çoksert bir sound çıkmaktadır fakat tesisatta ise kendi hoparlörlerinden çok daha güçlü dolgun bir soundu vardır buda aletin denenmesi esnasında kullanıcıları yanıltmaktadır yani tesisata bağlamadan takır tukur bir sesi var
tam tersi olarakta
yamaha a2000 or700 a1000 gibi aletlerinde kendi üzerindeki hoparlörlerinden çok kaliteli bir ses gelmektedir fakat tesisatta tam bir hayal kırıklığı
ama sen evde çalacağına göre orgu da tesisata bağlamayacağına göre yamaha a2000 senin için çok ideal hemde teknolojik özellikleri menüsü işletim sistemi daha modern bir tek klavyesine fazla bastırmadan çal zira çabuk deforme oluyor evde çalacağına göre zaten fazla zorlamazsın

korg morg al diyeceğim ama pahalı meretler pa800 sıfır güzel aslında madem 3500 lira paran var 300-500 daha ver pa800 sıfır al bence bunların içinde ucuzu (pa80 pa500 demiyorum onları aklından geçirme) ufak tefek sorunları olabilir ama kadı kızındada olur o kadar:)

Hocalarin hocasina slm.hocam dedigin gibi a2000 e baktim.psr falanda yazio.hepsiburda.com da.12 taksit.ayda290 tl.bi sey soracam hocam.siimdi bunu aldik mi tamam degil mi?sesler icinde hazir yani.foruma bakiyorum yukleme falan yaziolar da..

üzerinde hazır ses ritim var istersende paket halinde sunulan sample sesleri sonradan yükleyebilirsin a2000 güzel bir alet hayırlı olsun şimdiden