• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron 'u geitirpte ...

• Konbuyu başlatan alikal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 4K

alikal

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha tyros .ketron xd9. sx 3000 ,
ketronu getiripte boyle bir aletı heba eden yetkilileri hurmetle anıyorum saygılarımla.

Cevap: ketron 'u geitirpte ...

ketronun cidii bir saundu var.xd 9 ile ıyı bir kitleye ulaşmaya basladı ve digerleri.en soon audya! hani nerde çalısmalar.getiren firma kazanalım hep kazanalaım paralar gelsin hiç gitmesin ! bu kadarda olmazki.herkesin elinde imkan yok teknik donanımdan herkes anlamaz sample yapmaktan vs vs.bu yamaha dada vardı biraz aşıldı sanki.getiren firma para verecek kulanıcısını destekjleyecek.fahiş fiyatlarla satmayacak.kopyası engellenecek elbette ama abicim piyanist santorler alıyor bu urunlerı genlede.ne kazandıkları malüm bu kadarda acımasız olmamak lazım arkadaslara karsı.konu mevzu uzun dostum.ketrondan nereye efendim :)) saygılar

Ben de aynı sıkıntıları yaşadım audya 5 aldım alet elimde patladı tünel müzik 3 senedir set yapacağız diye başımızı bağladı. Esnaflık böyle olmaz malının arkasında söz verdiklerini yerine getirmesi gerekiyor. Şuana kadar benim şahsi fikrim sound olarak piyasadaki en iyi alet ketrondur. Şuan audya 5 sattım pa3x almak zorunda kaldım bakıyorum ki korgun sesi ketrona göre resmen oyuncak. Türkiyede iyi bir distribütör ketronu tünel müziğin elinden alıp canlandırması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü tünel bu ketronu kaldıracak kapasiteye sahip değil. Yazık oldu ketrona.

Birde şu açıdan bakalım;ketron firması batı içinde iyi cihaz üretiyor(audya)ama xd ve sx serilerini genel hedef kitlesi olarak doğuyu seçmiş oryantal yönü ağır basan cihazlar üretiyor.Mesela xd9 en çok Türkiye'de satılıyordu ama cihazın menüsünne Türkçe seçenek koymadılar,cihazın sample alma şekli belli buna rağmen güncel setlerle rakip firmalarla mücadele yolunu seçmediler.Bu işi yerel distribitörlere bıraktılar onlarda az iş çok kazanç stratejisi uyguladılar.Kanımca ketronun zaten global rekabet gibi derdi yok küçük bir aile şirketi zaten.Ama ne hikmetse inanılmaz sound kalitesi üretiyorlar.

ketronun cidii bir saundu var.xd 9 ile ıyı bir kitleye ulaşmaya basladı ve digerleri.en soon audya! hani nerde çalısmalar.getiren firma kazanalım hep kazanalaım paralar gelsin hiç gitmesin ! bu kadarda olmazki.herkesin elinde imkan yok teknik donanımdan herkes anlamaz sample yapmaktan vs vs.bu yamaha dada vardı biraz aşıldı sanki.getiren firma para verecek kulanıcısını destekjleyecek.fahiş fiyatlarla satmayacak.kopyası engellenecek elbette ama abicim piyanist santorler alıyor bu urunlerı genlede.ne kazandıkları malüm bu kadarda acımasız olmamak lazım arkadaslara karsı.konu mevzu uzun dostum.ketrondan nereye efendim :)) saygılar

Kusura bakmayın ama bu nasıl bir Türkçe? Ne tam olarak ne demek istediğiniz anlaşılıyor, ne noktalama yerlerinin yerleri doğru nede sözcükler doğru. Yanlış yazdığınız sözcüklerin altalarını çizdimki görün diye!

Güzel türkçemizi böyle perişan etmeyelim ve lütfen yazarken biraz daha dikkat edelim. Ayrıca abartıcam diye alakasız şekilde nokta, virgül ve ünlem koyup sözcüklere fazladan harf eklemek ne anlama geliyor?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kusura bakmayın ama bu nasıl bir Türkçe? Ne tam olarak ne demek istediğiniz anlaşılıyor, ne noktalama yerlerinin yerleri doğru nede sözcükler doğru. Yanlış yazdığınız sözcüklerin altalarını çizdimki görün diye!

Güzel türkçemizi böyle perişan etmeyeleim ve lütfen yazarken biraz daha dikkat edelim. Ayrıca abartıcam diye alakasız şekilde nokta, virgül ve ünlem koyup sözcüklere fazladan harf eklemek ne anlama geliyor?

sanırım bu arkadaş yabancı ,Google Translate yardımıyla birşeyler yazmaya çalışmış Google Translate de tam çeviriyi yapamadığından ortaya böyle bir anlatım çıkmış.

arkadaşlar ketronun hiç bir sıkıntısı yok evet eksikleri var o da efekt eksikligi ne yapalım natürel bir alet saund mükemmel ben sx 3000 kullanıyorum 2750 adet ritim topladım yurt dışı yurt içi sesleride yazıyorum allahtan belamı mı arayayım bu kadar karalamayın ayıptır audya için evet bir türlü bitiremediler o da onların ayıbı kullanmadığım klavye kalmadı inadına KETRON hayırlı işler, herşeyi hazır beklemeyin

ketronu anlatmaya sayfalar yetmez aslinda.ama o kadar cok sIkInti yarattiki artik herkeze gina geldi,en kotusude kimsenin ketronun arkasinda durmayisi ve desteklememesi oldu,bugune kadar muzisyen arkadaslarin kendi cabalariyla yazdiklari ritimlerle ayakta duruyor, zannedersem kisa bir sure sonrada yikilacak.ketrona verilecek ders; kimse artk almiyacak boykot edecek aleti satan disturubitorler ya arkasinda duracak yada duracak baska sans gormuyorum,baska turlu efsaneyi geri donduremezsiniz....

SX 3000 gibi bir alet yanlış yönetim yüzünden hakettiği değeri göremedi. En basit örnek vereyim. sıfır sx3000 almak istediğimde 100 tl lik bir usb yi bile alete takmak için 250 tl fiyat çektiler. Salak yerine konmak insana koyuyor. Arkama bile bakmadan uzaklaştım tünel müzikten.