• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron xd9 2014 taşkın set

• Konbuyu başlatan lkrts
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 5K

lkrts

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron XD9,sx3000,pa80,pa500tr,pa600,pa900,pa3xle,pa4x,
ketron kullanan arkadaşlar beklediğimiz haber nihayet geldi. Taşkın hoca xd9 için çalışmalara başladı yeni bi set yapacak ve biz ketron kullananlardan olmazsa olmaz dediğiniz seslerimiz ve drum kitler varsa bilgi verilmesini istiyor. sizlerin de olmazsa olmaz dediğiniz şeyler varsa Taşkın hocaya bilgi veriniz.

Cevap: Ketron xd9 2014 taşkın set

Çok güzel bir haber, umarım kısa sürede sonuçlanır. Bu arada nasıl bir tesadüftür ki, dün bir xd9 denk geldi ve aldım.. Taşkın Hocaya burdan selamlar, alete başka ne eklenir diye düşünüyorum fakat sesler şu haliyle bile çok doyurucu. Nacizane isteğim, M3 zurna tipi bir zurna, daha güncel bir klarnet ve yeni plus 4 kitleri ile yazılmış ritimler..

Saygı ve Sevgilerimle

Murat KOÇ

Çok güzel bir haber, umarım kısa sürede sonuçlanır. Bu arada nasıl bir tesadüftür ki, dün bir xd9 denk geldi ve aldım.. Taşkın Hocaya burdan selamlar, alete başka ne eklenir diye düşünüyorum fakat sesler şu haliyle bile çok doyurucu. Nacizane isteğim, M3 zurna tipi bir zurna, daha güncel bir klarnet ve yeni plus 4 kitleri ile yazılmış ritimler..

Saygı ve Sevgilerimle

Murat KOÇ

valla isabet olmuş hocam ketron almanız. taşkın hocanın yapacağı setle şu anki halinden çok daha iyi olacağına eminim. yeni sesler yeni kitler çok daha iyi olacaktır.

valla isabet olmuş hocam ketron almanız. taşkın hocanın yapacağı setle şu anki halinden çok daha iyi olacağına eminim. yeni sesler yeni kitler çok daha iyi olacaktır.

Bencede çok daha iyi olacak ilker hocam. hayırlı olsun. xd9 yıllardır hakettiği yerde değil. Bundan sonra olur inşallah, ne kadar teknoloji olarak eski olsa da. Çıkan sound ortada kimsede inkar edemiyor.....

plus 4 mü geçti elinize hocam.

hayırlı olsun. türk müziği için çok güzel klavye ketron. ritim sıkıntısı çekerim diye plus 4 yaptırmamıştım. taskin hoca nin setini yaparız inşallah

setten bir ses paylasıldı belli etti kendini bomba bomba

slm arkadaslalar uşaktan musa er ben taşkın hocaya nasıl ulasabilirim ketronum var var ritim ses yok uşakta kimsede