• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron xd9 alsammı??karadeniz için

• Konbuyu başlatan zfr53
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 26
  • Görülen : 7K
Cevap: ketron xd9 alsammı??karadeniz için

ketron x1 ketron xd9 ketron sx3000 gibi çeşitleri vardır en azından benim bildiklerim bunlar ..geçenlerde rize ses düğün salonunda çalan arkadaşta ketron x1 vardı gayet güzel proğram yaptı...ama sen xd9 ayoğunlaş bence en çok tutulan model bu çünki zafer.

ketron x1 ketron xd9 ketron sx3000 gibi çeşitleri vardır en azından benim bildiklerim bunlar ..geçenlerde rize ses düğün salonunda çalan arkadaşta ketron x1 vardı gayet güzel proğram yaptı...ama sen xd9 ayoğunlaş bence en çok tutulan model bu çünki zafer.
tamam yunus abi..haziran başında alırım xd9u..şimdilik abimdeki or700 ve benim wk1 le programları yapalım..

kardeş xd9 8 mb lik var 16 mb lık var...8 mb lik eski ses ve ritimleri içeriyo...16 lık lar ise plus1 2 ve 3 ü destekliyo 3.0A ....sen ketron xd9 plus alacaksın yani 16 mb lık...

kardeş xd9 8 mb lik var 16 mb lık var...8 mb lik eski ses ve ritimleri içeriyo...16 lık lar ise plus1 2 ve 3 ü destekliyo 3.0A ....sen ketron xd9 plus alacaksın yani 16 mb lık...

yardımcı olduğun için teşekkür ederim..ozman ona göre araştırma yapıyım

ketron süper bi cihazdır işinizi rahatlıkla görür,,,yinede denemende fayda var,,,or 700 dene xd9 dene pa 60 dene hepsini dene ondan sonra karar ver,,,kolay gelsın

or700ü deneme fırsatım oldu...lead ları felan hiç hoşuma gitmedi..geriye ketronla korg kaldı..benim gönlümdede bi pa80 yatıyo ama hayırlısı bakalım.

ama şunu da söyliim xd9 korga göre pratik değil bence... pa80işini daha iyi görür.. ancak xd9 daki soundu da korg da bulamassın..

yamaha or 700tr v2 olamazmı?

xd9999999999

pa 80 dekı rtm xd9 da yok xd9 dakı ses pa 80 de yok,,,sen en iyisi ikisini birden al kardesım :D

bence alabılırsen pa 80 al,,,ama xd9 da pa 80 den asağı değil,,,pa 80 kullanım olarak daha hızlı pratık,,,pa 55 de senın işini rahatlıkla görür,,leadleri tulum kemence falan cok güzel,,,rtmleri sesleri dehset güzel tam tr alet,,,yınede sen karar ver,,