• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron xd9 halay 20 dakika

Cevap: ketron xd9 halay 20 dakika

paylaştığınız için çok teşekkürler. xd9 u iyice deneme fırsatı yakalayacağız sonunda.

haklısın paylaştıklarımın hemen hemen tamamı proğram esnasında yapılmış kayıtlardır..ama kullananı olursa ketron xd9 yada sd1 başlı başına bir orkestra bence...

Elinize emeğinize sağlık.Ketron için katılımcıları ve paylaşımcıları görmek ne güzel.Erzurum oyunlarının tadı zaten bir başkadır.bu kayıtta kullandığınız 6-8 ritmi buradan paylaşmanız mümkün mü?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ketronun tadını bir aldınmı bırakamıyorsun bende şimdiye kadar çok org kullandım ve sx3000 kullandığın en iyi org her bakımdan sound sağlamlık özellik ses ritim muhteşem bir alet
xd9 ve sd1 de aynı özelliklere sahip orglar aynı zamanda fazla kullanan olmadığı için karizmatik bir alet bursada kullanan çok az oda hoşuma gidiyor açıkçası

Ketron ile çalınan düğünler gerçekten çok farklı oluyor. Korgdan tamamen soğudum. Güzel bir çalışma olmuş. Bu halayda kullan halay ve 6/8 ritimleri bizimle paylaşırsan çok memnun oluruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Elinize emeğinize sağlık.Ketron için katılımcıları ve paylaşımcıları görmek ne güzel.Erzurum oyunlarının tadı zaten bir başkadır.bu kayıtta kullandığınız 6-8 ritmi buradan paylaşmanız mümkün mü?

elbette ama şuan yanımda değil iş yerindeyim size mutlaka paylaşırım o ritmi...

ilginize teşekürler, bekliyoruz.

hala (6/8)ritim bekliyoruz:D

bekliyoruz