• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron xd9 halk müziği kısa bir demo

islam01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ketron xd9 plus4
Ketorn ile kısa bir halk müziği demosu yaptım. Ketronun soundu gerçekten çok doğal. Ben de pa3x de var fakat xd9daki doğallığı bulamıyorum.

Cevap: Ketron xd9 halk müziği kısa bir demo

ellerine sağlık güzeldiii...

öncelikle eline sağlık türkü için islam,bilirsin ben en eski köklü ketroncuydum,şimdi 3x varken ,ketronu arıyorum dersen bir yerde hata var demektir..peki ben arıyormuyum,kesinlikle aramıyorum,ama ketron kendi katagorisinde bir numara(emsal modeller için)

yeni org varken eskiyi kim arar fakat korg pa3x ile korg imajını bozmuş org yamaha lara benzemiş sound ben beğenmedim açıkçası sonuç olarak artık orglarda belli bir seviyeye geldi pa80 xd9 sx3000 pa800 or700 a2000 tyros bk5 te bile aşağı yukarı aynı sample enstrumanlar var neredeyse bundan sonrası artık piyanistin becerisine kalmış çalgılar da yok yok kaliteli piyanist müzisyen aranıyor artık piyasa kimyada vardı ya doymuş çözelti diye yani piyasada kötü çalgıcıyı kabul etmiyor artık ve işin kötüsüde ücretler düştü düştü dibe vurdu millet farklı arayışlar içinde yeni oluşumlar orkestralar kaliteli müzik tekrar gündeme geliyor piyanist şantörlük sadece düğünlerde laptopçularla mücadele ederek can çekişiyor

yeni org varken eskiyi kim arar fakat korg pa3x ile korg imajını bozmuş org yamaha lara benzemiş sound ben beğenmedim açıkçası sonuç olarak artık orglarda belli bir seviyeye geldi pa80 xd9 sx3000 pa800 or700 a2000 tyros bk5 te bile aşağı yukarı aynı sample enstrumanlar var neredeyse bundan sonrası artık piyanistin becerisine kalmış çalgılar da yok yok kaliteli piyanist müzisyen aranıyor artık piyasa kimyada vardı ya doymuş çözelti diye yani piyasada kötü çalgıcıyı kabul etmiyor artık ve işin kötüsüde ücretler düştü düştü dibe vurdu millet farklı arayışlar içinde yeni oluşumlar orkestralar kaliteli müzik tekrar gündeme geliyor piyanist şantörlük sadece düğünlerde laptopçularla mücadele ederek can çekişiyor

3xin saundunu ak,a da benzetmek,b..kada benzetmek kullanıcının elinde..adam kullanmasını bilmez aleti batırır,sonra sanal alemde feryat eder..ondan sonra kullanmayanlar derki,ne biçim alet bu 3x diye..gelsinler göterem 3x nasıl bişey diyeee