• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron xd9 plus2 pcm dosyaları lazım

• Konbuyu başlatan Çetin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 19
  • Görülen : 5K
Cevap: ketron xd9 plus2 pcm dosyaları lazım

adam olaydı gta türk oynayana kadar ne biliyim kantır oyun futbol oyun dosyalarını yedekleyene kadar orgunun set dosyasına ritim dosyasına sahip çıkaydı. en az 50 kere gönderdiysem azdır inanın

selam özkan abi bana isim ulaşmadı yani senin veya başka bi şahsın ismi gelmedi bana ...bana söylenen para karşılığı dosya satmak dedim bunu kim satıyo dedim allah var çocuk isim vermedi ve olayıda bilmiyorum sadece yardımcı olmak istiyorum kimse yanlış anlamasın lütfen

özkan abi sen yine bir abilik yap bu dosyaları buraya koyalım olmaz mı:) herkezin işine yarayan dosyalar onlar inanki çocuk çok zor durumda kalmış gerçekten iyi bir insana benziyo çok lazım

o arkadaşı senden iyi tanıyorum sametcim. emin ol. bak sen iste sana gönderiyim sen istedin zamanında kırmadım ama o çocuğa göndermeyeceğim nerden alıyorsada alsın ok.

teşekkürler özkan abi:)

Selam Ketron plus2 PCM dosyaları da upload ediyorum.ketron kullanan kardeşlerimiz yararlansınlar.Ketron kullanmak peşinen her türlü paylaşıma açık ve hazırlıklı olmayı göze almak demektir.Bu paylaşımları hak edecek kapasiteden yoksun olanlar olsa bile! selamlar

Selam Ketron plus2 PCM dosyaları da upload ediyorum.ketron kullanan kardeşlerimiz yararlansınlar.Ketron kullanmak peşinen her türlü paylaşıma açık ve hazırlıklı olmayı göze almak demektir.Bu paylaşımları hak edecek kapasiteden yoksun olanlar olsa bile! selamlar

Çok teşekkürler ustad eline emeğine sağlık.

saolasın erdem hocam herkezin işine yarıycak bu dosyalar

hocam link kırıkkkk

hocam linki yenileyebilirmisin ?